oh.oh.beauty

Мій улюбленець серед сонцезахисних кремів - Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ PA++++.

Мій улюбленець серед сонцезахисних кремів - Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ PA++++.
Мій улюбленець серед сонцезахисних кремів - Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ PA++++.
Мій улюбленець серед сонцезахисних кремів - Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ PA++++.
Мій улюбленець серед сонцезахисних кремів - Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ PA++++.

Новий крем від Purito став одним з найулюбленіших, і вдовольнив всі мої потреби. Він суперлегкий, невидимий на шкірі, має натуральний фініш, дає максимальний захист, ідеальний під макіяж та для повторного нанесення протягом дня. Санскрін поєднує 4 рідні фільтри, що надає максимальний захист від UVA і UVB променів. Я обожнюю як моя шкіра виглядає після нього: як після легкого крему, без липкості або жирності, без ефекту сяяння, просто моя шкіра, але трошечки краще.

Бренд описує крем як матовий: це означає, що він не додає сяйва або блиску, але на собі матування я не помітила. Можливо, тому що в мене нормальна шкіра. Мені дуже сподобалось як Purito влучно описує формулу як «breathable», тобто шкіра дихає, на ній не утворюється якийсь додатковий шар або плівка (як з силіконами, наприклад). Також крем містить доглядові засоби: 5 видів церамідів, екстракт центелли, пантенол, токоферол (вітамін Е), альфа-бісаболол тощо. Завдяки цьому він не тільки захищає шкіру від просенів, але й захищає від негативного впливу зовнішнього середовище, зміцнює барʼєр, зволожує і утримує вологу всередині, вирівнює тон і текстуру шкіри.

Це ідеальний крем для мене. Я протестувала його протягом місяця, і можу точно сказати, що на моїй гіперчутливій шкірі він не дав жодних негативних реакцій (інколи від хімічних фільтрів я маю висипання, від продуктів загалом почервоніння). Для літа це точно мастхев, а також для днів, коли я роблю макіяж. Рекомендую спробувати тим, хто шукає саме такий непомітний фініш, а також для власниць і власників комбінованої або жирної шкіри.

Користуючись моментом нагадую, що захист треба наносити не тільки на обличчя, а хоча б на всі відкриті ділянки тіла. Цей крем я використовую для обличчя (не забуваймо про вушка), шиї й зони декольте.