Oli Seagull

Дезодоранти Arm&Hammer

Дезодоранти Arm&Hammer

Особливість бренду Arm & Hammer - у всіх продуктах великий відсоток харчової соди. Так само і в цих дезодорантах )

Склад:
Дипропіленгліколь, вода, пропіленгліколь,, стеарат натрію, бікарбонат натрію (харчова сода), олія цедри лимона (Citrus medica limonum), екстракт цедри грейпфрута (Citrus grandis), олія з ялівцю віргінського (Juniperus virginiana), ароматизатор, етилгексилгліцерин, октенідину гідрохлорид, тетранатрій ЕДТК, алантоїн.

•Має гелеву структуру, дуже приємно сковзить під пахвами.
•Запах - доволі чоловічій, хвойний.
•Не залишає слідів на одязі.
•Як на мене то може перебивати запах парфумів. Я ними не користуюсь ,то мені нормально. Але в них є версія без запаху.
•Стримує запах поту на мені години 3, далі по троху починає пробиватися і треба оновлювати. Це при умові не сильної спеки, бо тоді він стікає разом з потом)

Це не супер результат, але краще ніж Garnier з яким я починала воняти вже через пів години)

Це вже дезодорант -антиперспірант і має в складі 19% хлоргідрат алюмінію.

Інші інгредієнти:
ППГ-14 бутиловий ефір, циклопентасилоксан, стеариловий спирт, c12-15 алкілбензоат, тальк, гідрогенізована рицинова олія, вазелін, ароматична композиція, бікарбонат натрію (харчова сода), модифікований кукурудзяний крохмаль, полісахариди, мальтодекстрин.

•Тверда кремоподібна текстура.
•Запах пудровий, доволі різкий.
Також може перебивати парфуми. Є версія без запаху.
•Не залишає слідів на одязі.
•Тримається трохи більше за перший, але не набагато, ~4 години. Краще себе веде в спеку.

Висновок:

Порівняно не погані дезодоранти, дуже приближені результатом до моїх улюбленців, кожен прикольний по своєму, не можу виділити кращого. Один наношу в саму жару, інший, коли знаходжусь вдома чи в більш свіженьку погоду.

Хочу зазначити, що склади на сайті Мейкап однакові на обох дезодорантах і не відповідають дійсності!