Missmili

Доглядові засоби без яких я вже не можу обійтись

Доглядові засоби без яких я вже не можу обійтись

Бьюті індустрія настільки швидко розвивається,що донедавна ми й поняття не мали що потрібно використовувати SPF не тільки влітку,знімати мейк гідрофільною олією,а щоб зберегти молодість шкіри використовувати ретинол.

Коли я ще була молода і наївна, то мій догляд складався зі зволожуючого крему по типу Nivea soft і якоїсь дешевої пінки для вмивання,а зараз вже і не знаю куди складати всю ту доглядову косметику)

Доглядові засоби без яких я вже не можу обійтись

1.Гідрофільний бальзам Clinique Take The Day Off Cleansing Balm - ідеально очищає шкіру від стійкої косметики і залишків Spf

2.Тонер Pyunkang Yul Essence Toner- пляшечки в 100 мл вистачить на пів року!зволожує і заспокоює шкіру

3.Крем під очі Зеленая аптека-хтось з дівчаток на makeupclub рекомендував цей крем,і він дійсно супер!

4.Крем Weleda Skin Food Light-ну це база!легенький зволожуючий,не конфліктує з іншим доглядом і косметикою!Це той крем що буду брати ще!

5. La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Oil Control SPF 50+ -матуючий сонцезахисний флюїд—легенький як молочко!ідеальний для жирної і комбінованої шкіри!Для мене став відкриттям цього літа🌞

6. The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc PCA 1%-з ним обличчя має більш рівний тон,а прищики швидше зникають)

Пропоную ділитися своїми улюбленцями!💗