Kizza

Свіжий макіяж туторіал

Свіжий макіяж туторіал

Для даного макіяжу нам потрібно буде геть трохи часу і мінімум вправності.

Свіжий макіяж туторіал

З обличчям +- все ок, тому буду користувати тон на який маю алергічну реакцію😅 бо жабка на шиї шепоче "Kizza, він же грошей коштував, юзай його потихеньку, ти що, викинеш Шисейдо?" Тому дослухаючись до жабки беру даний тон і наношу на обличчя. Виглядає він звісно на всі гроші, якщо немає активних кольорових висипів. Трохи ущільнюю його на носі і підборідді і можна закріплювати пудрою .

Люблю розсипчасту пудру від Ланком. По акції купила аж дві банки тому пудри в моїй колекції ще не скоро з'являться 🙃 Принаймі розсипчасті 😂

Вирішила раз ми "вдарили" по лбксовому тону і пудрі, тобі рум'яна повинні бути теж люкс 😅

Дістаю свою однушку Estee Lauder і кожного разу дивуюсь, чим я керувалась коли купляла цей колір 😂😂😂

Отже малюю легкий діатез і переходимо до наступного пункту 😉

З контуром все просто - не зраджую своєму від Lamel. Бо це ідеальний колір тіні на моєму обличчі. Ван лав, багато про нього писати не буду - бо це один з найпопулярніших продуктів на форумі ❤️

Тут все як завжди олівчик+туш від Maybelline у кольорі Dark Brunette. Поки це дуо мені найприємніше у використанні 😁

іТінями сього виступає суперпопулярний хайлайтер від Eveline. Наношу його пухнастим пензлем на зону повік. Трошки тушую і готово.

Про цей хайлайтер: https://club.makeup.com.ua/post/6275/

Малюю велику напівпрозору стрілку тінями Nudestix у відтінку Smoke. Це в мене набірчик з трьох олівчиків. В потім міжвійку обережненько і тоненько підводкою від Lamel.

іМліметрик в подарунок малюю олівчиком від Eveline з плюсів - він нереально дешевий, в нього приємний колір і через свою певну твердість розхід в нього мінімальний буде. З мінусів - мені він дуже сухий в нанесенні, але можливо я просто звикла до гелевих олівців і тому мені тепер звичайні олівці не такі зручні🤗

На такий легкий макіяж я додала ну дуже багато хайлайту. Тому жінка на фото виглядає ніби поїла біляшів😂😂😉 Звісно я на щось відволікалась і забула нанести туш. Про неї я згадала через годинки півтори. Це в мене доживаючa свій вік мініатюра Estee Lauder Sumptuous Extreme.

Тому як бачите на фото - тональний флюід трохи підстерся з підборіддя, обличчя геть трошки зажирнилось. Але всі інші пофарбовані частини лишились на місці. Брови, губи, очі, рум'яна - все при мені 🥰