saybeautyk

Один з двох моїх найулюбленіших продуктів для губ - Clarins natural lip perfector

Один з двох моїх найулюбленіших продуктів для губ - Clarins natural lip perfector
Один з двох моїх найулюбленіших продуктів для губ - Clarins natural lip perfector

В цьому дописі хочу розказати про Natural Lip Perfector. Я-то взагалі спочатку його і не хотіла собі, мені подарував коханий на минулий новий рік, відтінок обирала подруга. І це той випадок, коли вони влучили 🎯

Продукт має дуже комфортну текстуру, таку вершкову, я б сказала. Це перший декоративний продукт, який ЗВОЛОЖУЄ губи, наскільки це можливо для формату блиску для губ з пігментом (а ми памʼятаємо, що будь-який пігмент буде сушити губи).

Має неймовірний аромат карамельок, тонкий і ненавʼязливий.

Колір - 05, це окрема любовка 💖 рожево-персиковий, я вважаю його універсальним.

Мені подобається зовнішній вигляд пакування, але завжди, коли я відкручую кришку, то в мене перегинається упаковка і там вже утворився залом)))

Загалом продукт рекомендую УСІМ, обожнюю всією душею, готова повторювати, незважаючи на ціну (бо вважаю, що це ще не дорого, але вже й зовсім не бюджетно для блиску). Сподіваюся, що наступного разу мені його знову подарує хлопець 🤣

p.s. я так розумію, що в мене ще стара версія продукту, зараз ребрендинг торкнувся і олії, і цього префектору. Буду рада, якщо поділитеся відгуками саме на нову версію!

Один з двох моїх найулюбленіших продуктів для губ - Clarins natural lip perfector