Тетяна Супронюк

Туш для телескопічного подовження та об’єму вій L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara

Туш для телескопічного подовження та об’єму вій L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara

Цікава туш. Я ніколи не мала класичної Telescopic. А тут випала крута можливість протестувати. То ж починаю)

Що заявляє виробник:

  • Телескопічне подовження (аж на 5 мм - візуально) та об’єм вій
  • Подвійна силіконова щіточка з закрученими гачками однією робочою стороною збільшує довжину та формує вигин, а іншою (боковою, ребром) — розчісує та відокремлює кожну вію для максимального об'єму. У цієї туші навіть є інструкція по нанесенню: почніть наносити туш за допомогою передньої сторони подвійної щіточки від коренів вій для надання довжини та підкручування. Після цього, використовуйте бічну частину щіточки для розділення вій та ще більшого об'єму
  • У складі є кераміди, які забезпечують стійкість та зміцнення самих вій
  • Насичений чорний пігмент
  • Стійкість до 36 годин (о боже, хто придумав цей дурний маркетинговий хід, ну яка дівчина не буде вмиватися 3 доби... жах )
Туш для телескопічного подовження та об’єму вій L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara
  • Я наносила туш згідно інструкції. (Вийшло гарно не з першого разу, потрібно було приловчитися до щіточки). Туш на фото нанесена в 3-5 разів, може навіть більше. Я люблю наносити багато туші на свої вії.
  • Пензлик має форму лопаточки, з одного боку щетинок немає, а з іншого - короткі щетинки у формі півмісяця.
  • За рахунок того, що на щіточку набирається дуже багато туші, при нанесенні на вії (особливо на нижні) туш відпечатується на повіках і під очима. Але боковою щіточкою, ребром, можна зняти зайву кількість туші з вій і прочесати вії, щоб вони не злипалися.
  • Туш доволі швидко застигає на віях, але цього часу достатньо, щоб гарно оформити вії.
  • Ефект на віях вражає, всі заявлені виробником властивості є: розділення, подовження, підкручення, об"єм, насичений чорний колір.
  • Змивання туші доволі складне. Я змиваю гідрофільною олією+пінка для вмивання. І навіть після вмивання - туш залишається під очима, доводиться дотирати міцелярною водою.

Загальне враження:

Мені туш дуже сподобалась. Я люблю на своїх віях об"єм, бо довжина у мене від природи хороша. І ця туш мені його дає. Дуже гарний ефект. Я готова навіть пробачити їй мінуси (осипання і погане змивання).

А на рахунок стійкості 36 годин у мене дивне враження: як стійка туш може осипатися? Питання залишається відкритим...