NIVEA Антиперспірант кульковий "Чорне та біле. Невидимий"

NIVEA Антиперспірант кульковий "Чорне та біле. Невидимий"

Користуюсь цим засобом ну дуже давно, можливо років 10 ть.
Оскільки я алергік підібрати доглядові засоби мені дуже складно, але з усієї величезної лінійки Нівея підходить мені один єдиний це цей з голубою кришечкою і тільки він. Всі інші , навіть з рожевою кришкою не можу переносити запах - голова паморочиться або може навіть тошнити бо запах солодкуватий.
Ось що обіцяє виробник:
- Захист від поту на 48 годин з жіночним ароматом.
- Не залишає білих слідів на чорному одязі.
- Жодних жовтих плям на білому одязі.
- Не містить етилового спирту.
- Для всіх типів шкіри.
Крім того, дезодорант швидко вбирається, не залишає липкого сліду на шкірі, а також не призводить до появи подразнень або висипань.

Упакування- тяжкенький склянний флакон з прозорим роликом. Через таку вагу упакування цей антиперспіратнт не дуже зручно брати в подорожі .
Що цікаво такий же але з рожевою кришечкою антиперспіратнт вже зробили у меншому упакуванні і воно більш зручне для подорожей, але через солодкий запах він мені не підходить . І шкода що цей голубий у такому маленькому упакуванні не зробили.
Об'єм 50 мл.

Запах - свіжий легкий ледь ледь вловимий, а на шкірі він зникає. Саме цей запах не викликає у мене алергії на відміну від інших, від яких голова крутиться.

Колір - прозорий.

Текстура - приємна ніжна водяниста. Спирту не містить - не сушить шкіру.

Захист - від поту та запаху на 7 з 10 ти .

Захищав мене від поту та запаху не 48 годин звісно. Зимою він захищає мене і від поту і запаху зранку до вечора.
А от літом від запаху, але від поту годин через 5 ть вже не захищає. На літо слабкуватий.

Додам я не дуже пітнію протягом дня тому антиперспірант впринципі більш менш.

На одязі слідів не залишав - це прям дуже круто. Ні білих ні жовтих слідів від нього немає.

Висихає швидко, десь 1-2 хвилини і можна надягати одяг.

Алергії або висипів не викликав, пори не забиває.

Мені цей продукт підійшов і я дуже рада.
Ідеальний на зиму, але на літо нажаль недотягує.

NIVEA Антиперспірант кульковий "Чорне та біле. Невидимий"
NIVEA Антиперспірант кульковий "Чорне та біле. Невидимий"