Alyona Fedyk

Понюдимо? Свотчі відомих помад у відтінках нюд (Part II)

Понюдимо? Свотчі відомих помад у відтінках нюд (Part II)
Понюдимо? Свотчі відомих помад у відтінках нюд (Part II)

А ось і фаворити під‘їхали. Мій ТОП-3, який дійсно вартий уваги. Тут і мас-маркет, і люкс… То чи дійсно ціна має значення? В черговий раз: ні.

Бездоганний нюд у відтінку 725😍 Спершу він здався мені надто блідим, але це, напевно, тому, що я звикла до більш рожевих помад. Відтінок 725 залишається на губах сатиновим бежевим фінішем з зовсім легким рожевим підтоном.

Такої капризної помади в мене ще не було!✨ Ні, це не про текстуру і не про відтінок. Я купувала її після затесту на руці. Результат: на губах відтінок 116 здався мені надто темним, тому помада успішно перекочувала в косметичку до мами. Але влітку я навідалась до неї в гості та чисто випадково побачила цей неймовірний нюд на її губах. Ей, стоп, це ж моя помада!🥺 Яка вона виявилась красивою на більш засмаглому обличчі… І знову привіт! Тепер вона вже більш впевнено поселилась у моєму арсеналі. Ще два слова про текстуру: ні, це не помада, це зволожувальний бальзам… Ніжна, м‘яка, водяниста. Фініш більше подібний до блиску.

Найбюджетніший, але найстійкіший нюд в моїй косметичці. 3-4 години з періодичними перекусами та смакуванням кави? Пффф… для цієї крихітки це взагалі не виклик💪🏻 Погодьтесь, для помади це непогані результати тест-драйву. Колір теж виявився дуже вдалим — схожий на Мейбелін, але більш інтенсивний. В мене відтінок 42. Думаю, своєю стійкістю вона завдячує все ж трішки сухій, щільній текстурі, тому завчасно готуємо губки до нанесення та насолоджуємось довготривалим макіяжем.

А ось свотчі на руці