Lytvynenko

Порівняння двох популярних SPF від Dr. Ceuracle

Порівняння двох популярних SPF від Dr. Ceuracle

Не очікувала такі висновки і добре, що спробувала пробники, тепер точно знаю, що до душі.

Порівняла два сонцезахисти від Dr. Ceuracle, нанесла одночасно і слідкувала за тим, як поводять себе безпосередньо на шкірі.

Першим нанесла сонцезахисний веганський крем з центелою азіатською SPF50+ PA++++ - Cica Regen Vegan Sun

Його плюси:

  • Хімічні фільтри
  • Легка текстура
  • Моментально поглинається

Але ці мінуси, які ну дуже вагомі 😞

  • Липкий на шкірі, відчуваються важкість на обличчі
  • Надто сяючий, для мого жирного типу шкіри

Зазначу, що шкіру не вибілює, хоча до цього я ставлюсь індиферентно, для мене не проблема, коли висвітлюється обличчя.

Другий був сонцезахисний освітлюючий крем з пробіотиками SPF50+/PA++++ - Pro Balance Biotics Clear Up Sun

Його плюси:

  • Вирівнює тон шкіри та прибирає почервоніння
  • Взагалі не відчувається на шкірі, не липкий, не дивлячись на важку та щільну текстуру
  • Не має сяючий фініш, для жирного типу шкіри - супер комфортні відчуття

Мінуси:

  • Довго поглинається

Варто зазначити, що:

Він не тільки на хімічних фільтрах, але і на фізичних. Для мене це не проблема, я не буваю багато на сонці, а взагалі, в умовах міста необхідно буде поновити через пару годин.

Вибілює обличчя, для мене це прийнятно і не напрягає.

Активні компоненти кремів розписала на світлині.

В описі більше хотілося зосередитись на відчуттях на шкірі.

На моє здивування, мені прям дуже сподобався Pro Balance Biotics Clear Up Sun, що на фіз. + хім. фільтрах. Його не помічаєш на шкірі, не беручи до уваги незначне висвітленняя обличчя. Обов'язково візьму повний формат.

Порівняння двох популярних SPF від Dr. Ceuracle
Порівняння двох популярних SPF від Dr. Ceuracle