BELENKAYA

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

В якийсь момент ці помади захопили весь медіапростір і не залишили мені шансів стояти осторонь. З тих пір у мене додалося 2 хайпові манюні від Maybelline.

  • дуже стійка формула, яка не змивається міцеляркою. Бачила коментарі, що у когось помада не тримається, але думаю справа у рівні зволоженості вуст. Перед нанесенням шкіра має бути суха, без залишків бальзаму;
  • зручний невеликий аплікатор у формі краплі, яким можна з легкістю нанести засіб по контуру. Мені навіть не знадобився олівець, що рідкість;
  • комфортна консистенція, трошки масляниста, але щільна;
  • пігментів не пошкодували, перекриття на 100%, не полосить, не просвічується, ідеальне покриття в 1 шар;
  • має приємний аромат цукерочок;
  • висихає десь хвилину, цей час намагаюсь не торкатися губ та не розмовляти, щоб схопилася і трималася протягом всього дня;
  • після висихання залишається вологий фініш, неначе з блиском, але не відбивається на філіжанках кави;
  • мужньо витримує застілля та активну артикуляцію, не тріскається, гнучка;
  • зберігає інтенсивність кольору.

[20 Coy] мені сподобався своїм ніжним бузковим мотивом, його я планувала наносити щільно, на всю поверхню губ;

[50 Wicked] дуже яскравий для мене, але він потрапив до моєї колекції не просто так. На офіційному сайті Maybelline піддивилася способи нанесення, де вони самі пропонують вбивати помаду пальчиком та створювати ефект омбре, на корейський манер. Виходить щось накшталт тінту, а ми таке любимо!

Відтінок 20 Coy: ідеальний бузок на щодень.

Відтінок 50 Wicked: спробувала нанести альтернативним методом, і мені так сподобалося! Дійсно як дуже стійкий тінт, розтушовується за секунди, а тримається просто вічність :)

Якби мені було не лінь фарбуватися на постійній основі, скупила б усі😍