YuliHrytskoff

Реалізую свій #wishlistmakeupclub 🥰🥰🥰

Реалізую свій #wishlistmakeupclub 🥰🥰🥰

Нарешті прийшло моє замовлення!)

У своєму #wishlistmakeupclub (https://club.makeup.com.ua/post/11651/) серед бажаних засобів була Туалетна вода Moschino Toy 2 Bubble Gum – і ось, нарешті я дочекалася її появи в об’ємі 30 мл і по доступній для мене ціні, і зразу ж замовила) Насправді, це мій вже другий флакончик рожевого ведмедика, перший використала минулого літа. Хоч я й люблю більш глибокі багатогранні аромати, але на літо, все ж таки, надаю перевагу легеньким фруктово-квітковим і зазвичай, кожного літа придбаваю новий флакончик якоїсь цікавої водички) Цього літа я також купила новий для себе аромат (дуже його хотіла спробувати) - Pepe Jeans Cocktail Edition For Her, але він виявився зовсім не моїм… Тож, вирішила знову повернутися до Moschino Toy 2 Bubble Gum, тим паче, що я люблю, щоб флакончик аромату, який мені дуже припав до душі, завжди був у наявності)

Другий продукт із мого замовлення - Рідкі кристали для волосся Alfaparf Semi Di Lino Sublime – мене вже давно приваблювали ці елегантні флакончики засобів по догляду за волоссям, а начитавшись у дівчат з нашого ком’юніті гарних відгуків на вказані кристали, вирішила спробувати і я!)

І третій продукт із замовлення – пробник Парфумованої води Landor Choko White. Я вже знайома з досить багатьма ароматами українського бренду нішевої парфумерії Landor (і багато із них справді чудові, особливо сподобались Choko milk і Soul Portal Euphoria – вони прекрасні!), а в цьому році вийшла новинка - Choko White, тож, вирішила познайомитися з нею, взявши пробник.

На цьому все, буду тестувати і по-трошки писати свої відгуки на вказані продукти!)

Реалізую свій #wishlistmakeupclub 🥰🥰🥰