Kizza

Готичний макіяж відеотуторіал

Готичний макіяж відеотуторіал

тОже давайте разом дивитись і читати що в мене вийшло. Відео знімались з одного дубля, і без нарізок. Проте не хвилюйтеся - там не дуже довгі відеоролики😂 Відео пришвидшено в 5 разів, тому +- можна розуміти скільки часу було потрачено на ту чи іншу частину макіяжу.

Фото "до" одразу внизу☺️

Готичний макіяж відеотуторіал

Робимо макіяж обличчя:

Беру тон Shiseido Synchro glow і розтушовую його по обличчю.Консилером Catrice пропрацьовую проблемні зони. І наступний крок - наношу розсипчасту пудру. Звісно треба було повністю обсипатись нею і йти витрушуватись😂

Переходимо до макіяжу очей:

чорним древнім олівцем від Lamel (бо новий чорний каял від Maybelline я не знайшла куди діла) жирненько проходимось по верхній і нижній слизистих.Потім беремо пухнастий пензлик і починаємо тушувати, витягуючи форму. Я вирішила, що в мене це буде дуже вигнута форма😅

Поверх чорного олівця наношу чорні тіні, тим самим закріплюючи олівець.

Беру фіолетовий Oh My Look олівчик і залишок повіки промальовую ним, а потім закріпляю це все фіолетовим кольором з палітри Neon Demon 😈

уТт я оформлюю брови олівцем Maybelline. І зверху проходжусь тушшю з фіброю від L'Oreal. Довелось трохи підрізати відео та наближувати, тому мінімальне втручання в "монтаж" від мене є😅 Бо тут між правою і лівою бровою мені подзвонили 😂😂😂

ТПухнастим пензлем роблю контурування обличчя. потім роблю перерву, щоб погодувати малечу і повертаюсь до макіяжу.

Доводиться оновлювати макіяж очей, бо трохи підскаталось. Так, як мені лінь було шукати точилку для олівця Ламель - я взяла олівчик від Colour Intense Be Bold і зламала його об повіку.

Але дофарбувала ним ділянки що почали проглядати і трошки розтушувала його по повіці🙃

Отже тут я жирненько фарбую вії.

Беру кремовий хайлайтер від Focallure. Його треба вже нарешті закінчити і більше таку текстуру ніколи не брати 😂.

Переходимо до макіяжу губ.

Олівцем від Lamel роблю контур, і заповнюю його помадою від Ofra в дуже темному відтінку.

оПфоткавшись,я зрозуміла, що тут просто необхідно використати мої чорні лінзи. То ж дістаємо ящичек "не чіпай, то на Хеллоуїн" і беремо чорні лінзи. Коротко про те як в них видно навколо - десь так як на фото після відео😅 Тому я дуже переживала, щоб хоч одне фото а лінзах вийшло добре 😂

Отака дама в мене вийшла 😂

Як Вам такий формат туторіалів?

Краще, гірше чи робити як і робила у вигляді фото? Буду надзвичайно вдячна за фідбек 🥰