Якісне очищення шкіри обличчя жирного типу, без пересушування і стягнутості.

Якісне очищення шкіри обличчя жирного типу, без пересушування і стягнутості.

Вітаю 🌿
Хочу розповісти про Очищуючий цика-гель для обличчя і тіла Uriage Bariеderm Cica-Gel Cu-Zn.

🔸Чудово підійшов для очищення шкіри обличчя жирного типу🔸

Зовнішній вигляд: пластикова, мягка туба білого кольору із відкидною кришкою. Працювала відмінно, без протікань.
Гель: прозорий гель, синього відтінку. Без будь-яких часточок, скрабинок чи того подібного. Запах не яскравий, косметичний, не нав'язливий.

Якісне очищення шкіри обличчя жирного типу, без пересушування і стягнутості.
Якісне очищення шкіри обличчя жирного типу, без пересушування і стягнутості.

Вмивання: однієї невеличкої краплини вистачає на вмивання. Піна дрібна і мяка. Вмиваюся інколи з макіяжем, чудово знімає, без ефекту панди.

Ефект: по відчуттях моя шкіра чиста і не пересушена. Немає бажання бігти і наносити крем. Дуже комфортно. Із часом бачу, що обличчя довше залишається матовим, це класне відчуття. В кого жирна шкіра мене зрозуміє. Тобто себуму не виділяється більше для екстреного зволоження. Дрібні висипання проходять швидше. Шкіра явно покращилася з цим гелем. Розумію, що весь догляд впливає. Але... скільки разів пересвідчуюсь, якщо поганий очисник, то якість шкіри погіршується. В складі термальна вода, а також мідь і цинк, які зменшують запалення.

🌼🌼🌼

Мені так сподобався гель, що я вирішила використовувати його тільки для вмивання, щоб вистачило на довше, ні разу для тіла.

💦Вартий уваги!