Vikulyk

Ще 4 відтінки Dior Rouge Refillable

Ще 4 відтінки Dior Rouge Refillable
Ще 4 відтінки Dior Rouge Refillable

Dior rouge refillable має 4 текстури, я знайома з 3-ма, velvet і matte мені подобається, а metallic-ні.

Мої 4 відтінки в тестері всі velvet, чому я дуже рада.

Загалом я спробувала 8 відтінків 😅, тут про чотири інших, про які я писала давніше

https://club.makeup.com.ua/post/1933/

Ще 4 відтінки Dior Rouge Refillable

Світлий нюдово-рожевий, мені здається він непогано освіжає личко, але краще використовувати з олівцем для більшої виразності.

На мою думку найбільш невдалий відтінок, виглядає дуже плоско і не прикрашає обличчя, розглядаю тільки під олівець, бо зовсім сумно.

Мій фаворит, дуже красивий кавовий відтінок, лягає ідеально і підійшов на всі 100)

Теж гарний відтінок коричневого, він доволі холодний і цікавий, не часто такий можна зустріти. Це ще одна любов.

Мені дуже подобається текстура помади, вона нагадує чимось рідкі матові помади, але більш повітряна , легка і шовковиста, колір насичений, на губах відчувається комфортно, на мої останнім часом трохи сухі губи лягає рівномірно, також тішить стійкість, як для помад у стіку досить пристойна і коли починає сходити-виглядає добре.

Я вважаю, що ці помадки дійсно хороші представники люксу, за які не шкода віддати свої кровні.

Відтінки 100 і 200 не сильно зачепили, а от 300 і 400 то любов.