Кавовий скраб замовляли?☕️

Кавовий скраб замовляли?☕️

Ох, як же я люблю каву,звичайно саме через це обираючи собі черговий скраб для тіла,я звернула свою увагу саме на цей скраб.Шкода,що фото не передає аромат,бо жодні слова не здатні описати як цей скраб пахне.Отже,скраб у нас кавово-сольовий,я зазвичай беру цукрові,але сольовий як на мене більш сухіший та жорсткіший.Заявлено,що скраб натуральний і до речі це правда(якщо вірити складу ззаду упаковки звісно).Мені дуже сподобалася його дія,не дивлячись на те,що він більш грубий аніж цукрові скраби,він дуже круто скрабує шкіру,прям реально це відчувається,він не маслянистий,розприділяється без проблем,змивається теж.Мою шкіру він не травмує,але тут вже суто індивідуально,у кого тонка та ніжна шкіра,можливо треба обирати більш ніжні скраби.Після змивання я не помітила масляної плівки на шкірі,хоча на дотик шкіра ніжна,приємна та зволожена.В мене залишилися тільки приємні враження від використання цього скрабу.

Але я сподіваюся,що зараз українські бренду все ж таки почнуть робити описи та пакування українською.Можливо конкретно цей скраб зі старої партії тому і назва російською,але хотілось би щоб бренди звертали на це увагу.

Кавовий скраб замовляли?☕️
Кавовий скраб замовляли?☕️