Vikulyk

Скраб для волосся від Oribe. Чи вартує своїх коштів?

Скраб для волосся від Oribe. Чи вартує своїх коштів?

На цей скраб для шкіри голови я бачила більшість позитивних відгуків, тому вирішила придбати, але перестарахувалась і взяла мініатюру (15 мл).

Я завжди в пошуку гарних засобів, які очищують голову, поки мені дуже подобається в цьому плані шампунь DSD, але зараз влітку моя шкіра не така проблемна, тому десь колись обходжусь тільки скрабами.

Serene scalp scrub вистачило разів на 7, я якраз закінчила тюбик і готова поділитись враженням.

Скраб для волосся від Oribe. Чи вартує своїх коштів?
Скраб для волосся від Oribe. Чи вартує своїх коштів?

Тут присутня велика кість білих дрібних частинок, доречі вимити їх практично не можливо, завжди якась кількість тай залишається, також в складі є хімічний пілінг.

Наношу на вологе волосся перед миттям, для рівномірнішого розприділення прочісую гребінцем Janeke І змиваю шампунем.

Зуд дійсно зменшує, але вистачає його до наступного миття, оскільки подібні засоби рекомендують наносити раз в тиждень, то сумно, що немає якоїсь пролонгованої дії.

Як і при використанні аналогічних продуктів надає більшого об'єму волоссю, але тут нічого особливого.

Кращого росту волосся чи зменшення випадіння я не помітила, для мене це взагалі доволі посередній продукт, який крім миттєвого очищення нічого не робить.

Я не збираюсь повторювати навіть мініатюрку, не кажучи про повнорозмір за 2 тисячі грн.