wowmom

Елегантний ефект, без драми, та з мінусами миритися не хочеться...

Елегантний ефект, без драми, та з мінусами миритися не хочеться...

Привіт, красуні!

У вас є ваша улюблена туш? Я, наприклад, вже давно знайшла свій ідеал, але інколи хочеться спробувати щось новеньке.

І особливо цікаво тестувати легендарні засоби, які завоювали любов тисячів жінок.

Так, безумовно легендою можна назвати туш від Max Factor False Lash Effect.

Пам'ятаю, як у студентські роки, я про неї мріяла, бо тоді грошей вистачало лише на белор дизайн.

Що ж, яка вона, ця легендарна туш?

Елегантний ефект, без драми, та з мінусами миритися не хочеться...

Вона має досить велику, товстеньку, але силіконову щіточку. Щетинки м'які, не царапаються, та вони чудово прочесують вії.

Але, із-за розміру щітки, думаю, власницям коротких вій буде не зручно користуватися тушшю.

Ще один вагомий мінус...


Незважаючи на великий об'єм продукту, аж 13 мл, туш засохла менше ніж за 2 місяці використання, що для мене неприпустимо.


Моя фаворитка служить мені більше 3х місяців, і все з нею добре.

Але треба віддати належне, туш на очах виглядає чудово. Кожна вія на своєму місці, розділена, жодних грудочок або павучих лап.

Є і подовження, і об'єм.

Так, це не зовсім той драматичний результат, який я полюбляю, та все ж. В макіяжі - все красиво.

Поки туш не почне засихати, вона не осипається під очі.

Але знову є але... вона абсолютно не влагостійка. Якщо у вас сльозяться очі, або ви потрапите під дощ, будьте впевнені, що а дзеркалі ви побачите панду, адже туш потече по всьому обличчю.

Звичайно, ніхто нам не обіцяв, що вона буде водостійкою, але вона точно не повинна розмазуватися від найменшої вологи.

Чи готова я пробачити ці мінуси, заради ефекту на віях?

Напевно, ні, адже я знаю варіанти, які і фарбують нормально, і тримаються гарно, і вистачає їх на довго.

Можливо справа в партії, і мені просто попалася не свіжа туш, та судячи з відгуків, не мені одній.

Та все ж, знайомство вважаю вдалим, і гештальт бажання закритим:-)

А вам дякую за увагу 😘