Fraulein

Подарунковий бокс від Tink

Подарунковий бокс від Tink

Розпочну по порядку. Спочатку те, що не сподобалось, далі - чим залишилась задоволена

ой... мабуть, єдине, що мені сподобалось - це його аромат. Солодко-свіжий. Усе інше - категоричне особисто моє "ні"!

Мало того, що після нанесення залишається липка плівочка, хочеться вмитися, аби "освіжитися" та ще й він викликав появу нових червоних точок та прищів!

І це лише після декількох використань.

Довелося терміново лікувати шкіру. Наразі обличчя поступово повертається в свій звичний стан.

І не хочеться більше нічого говорити - однозначно буду з ним прощаватися.

Ще один неоднозначний продукт.

Приємний свіжий аромат, але трохи різкуватий.

Зі своєю задачею зправляється середнє... Нею доводиться довго терти очі в намаганні змити макіяж з підводкою та тушшю. Після таких маніпуляцій око починає пекти, відчуття не з приємних...

Вона впорається з легким щоденним макіяжем, але не рекомендую змивати нею навколо очей.

Навмисно не змивала з обличчя, аби перевірити відчуття після використання. От знаєте, буває так, що змили макіяж, а вмитися водою забули, та ніякого дискомфорту і не буває( якщо засіб хороший). А тут ти згадаєш одразу, бо стало дискомфортно, було відчуття стягнутості.

Залишу собі аби змивати свотчі з руки або відмивати білу підошву на взутті)

Сподобався флакончик. М'який пластик, не займає багато місця, легко можна дістати продукт.

Приємно наноситься на губи. І досить економічний, його треба зовсім трішки.

Перше, що відчувається - прохолода, потім дуже солодкий смак м'ятної цукерки.

Губи після використання бальзаму зволожені, м'ягенькі. Для боротьби з ранками або сухістю він слабуватий, але як щоденний догляд - цілком може бути.

Загалом, мені він сподобався, але єдине, що особисто мені не довподоби - цей приторно солодкий смак.

Але його я також залишаю у своєму арсеналі.

Таку маску я робила вперше. Тому перед тим, як її використовувати, почитала відгуки.

Пишуть, що вона миттєво застигає. І щоб трішки призупинити цей процес, потрібно заливати холодною водою.

Я так і зробила. Швиденько перемішала до однорідної консистенції і почала наносити.

Одна половина легла рівномірно, а інша вже шматочками та грудочками, бо почала застигати і розподілити рівномірно вже не виходило.

Маска має дуже приємний парфумований аромат. Легкий, свіжий і тримається ще потім на обличчі години дві.

Після нанесення потрібно прийняти горизонтальне положення, бо там де маска легла нерівномірно, вона почала "відставати" від шкіри і було відчуття, ніби вона зараз просто відвалиться.

Тримала десь хвилин 10, потім вже стало просто некомфортно.

Зняти одним шаром, звісно не вдалося. Там, де був тоненький шар, залишились сухі плямки, які легко змилися водою.

Шкіра після використання гладенька, приємна на дотик. Зволожена. Не було потреби наносити поверх крем.

Єдиний мінус - вона дууже швидко застигає. Як варіант, треба просити допомоги в когось)) Коли ви в горизонтальному положенні, а хтось швиденько на вас її наносить. Бо самостійно, стоячи перед дзеркалом, це зробити проблематично.

Те, що сподобалось найбільше.

Має стильний та компактний флакончик, який зручно кинути собі в сумочку, виходячи з дому.

Ніжний кремовий аромат з легким шлейфом гелю для миття посуду.

Легка тануча текстура швидко розподіляється та без проблем проникає у шкіру рук.

Найбільше сподобалось використовувати його на ніч. На ранок шкіра зволожена, є легке відчуття плівочки, але сухості та стягнутості немає взагалі. Для мене це великий плюс.

Загалом, крем сподобався. Точно буду ним користуватися.