Nata_Po

Щойно отримана та розпакована посилочка від Makeup)

Щойно отримана та розпакована посилочка від Makeup)

Наробила фотографій, а вони всі горизонтальні і зовсім не пасують до луксу, тож буде допис)

Не буду зупинятись довго на кожному пункті, лише розповім чому замовила ті, чи інші позиції)

Поїхали)

Рідке мило від Fresh Juice - це те, що в мене вдома живе постійно вже років 5. Я на постійній основі купляю лише його та перезаливаю у існуючу баночку з дозатором. Чудово пахне, милиться, не сушить руки (окрім одного виду), має величезний ряд ароматів та кольорів і дуже доступне по ціні. Рекомендую)

З полуницею та чіа - це щось новеньке в них, тож взяла на пробу.

Всі так активно робили огляди на продукцію цього бренду, що я не втрималась. Я і так раніше задивлялась на них, але після низки оглядів, вирішила, що треба. Що цікаво, тоді, коли йшли конкурси, практично неможливо було знайти щось в наявності, тільки клала в кошик, вже немає. На момент купіві діяла акція і мені подарували шампунь з манго та рідким шовком, але я чомусь забула його доставити до загального фото))

Все пахне дуже приємно, виглядає миленько та по-літньому)

Після піврічного носіння гель-лаку, а вірніше після остаточного його зняття я усвідомила, що мої нігті перетворились на ниточки, якими я навіть не можу нічого почухати. Тому тепер відрощую і максимум, чим користуюсь - це отакими укріплюючими засобами. НА цей лак непогана ціна і доволі хороші відгуки, і він ніжно-рожевий, побачимо)

А чорний бальзам-тінт - це також вірусний продукт з тіктоку і я в цілому такі штучки люблю, тож буду тестувати.

Та і в цілому, після знайомства з олівчиками, захотілось краще дізнатись про цей бренд)

Отже, парфуми від українського нішевого бренду Lador з вишенькою на подарунок, бо людина любить конкретно цей аромат.

Стругалка для олівчиків. Раніше купувала таку мамі, тепер вирішила і собі. Хороша, не затупилась, має 2 отвори для більш тонких та товстих олівців.

Сироватка BAHA з ретинолом та бакучіолом. Вирішила по трошки вводити в свій догляд ретинол та подивитись чи буде ефект. Тут не дуже висока концентрація, всі нахвалювали цей корейський бренд, тож спробую.

Пробник крему для рук поклали в подарунок, що кумедно, я маю цей же ж крем, але у повному розмірі)

Ця посилочка була в принципі доволі корисною та практично, як мені здається та з акцентом на доглядову сторону.

З усього мені чомусь найбільше хочеться протестувати чорний ожиновий тінт, лак для нігтів та бальзамчик від TINK, аж так і сверблять руки)

Незабаром на більшість продуктів будуть більш детальні огляди, а не як тут галопом по Європі)