Чипчева Евгения

У жирафа плямочки скрізь, а я їх не хочу...

У жирафа плямочки скрізь, а я їх не хочу...
У жирафа плямочки скрізь, а я їх не хочу...
  • Коли гени не на стільки чудовому рівні, то доводиться боротись з висипами на шкірі та недоліками. Після зміни купи баночок з гелями та кремами таки вирішила послухати експертів та замовити щось таке, що нахвалюють більшість дерматологів (це ж лікарі, їм же можна довіряти😉)
У жирафа плямочки скрізь, а я їх не хочу...

Не дарма кажуть, що ним можна вмивати і діток, адже це надзвичайно м'який засіб. Після використання шкіра відчутно чистіша, але з макіяжем не впорається (хоча від гелю для вмивання цього і не слід вимагати, для цього є інші спеціальні засоби)

Купувала я його після купи викинутих у сміття баночок з кремами для обличчя, після яких обличчя сяяло жиром (навіть з тими, які обіцяють матувати). Останньою краплею були висипи після чергового "чудодійного прекрасного крему". Подумала я, що те, чим користуються для догляду за дітками, не може бути поганим... (Трохи наївна, є таке😊) Але! В цьому випадку це справдилось. Молочко прекрасно замінило крем для обличчя. Круто зволожує, не залишає жирної плівки, не блищить на обличчі. А головне - заспокоює шкіру та не викликає нові висипи.

Ці засоби ну дуууууже економні, для разового використання достатньо горошинки розміром з мізинчик😉

Чипчева Евгения
0
0