O’Ostah

Історія про те, як я повірила у себе і придбала автобронзант від Lirene

Історія про те, як я повірила у себе і придбала автобронзант від Lirene

Нещодавно я спробувала ідеальний мус-автозасмагу від St.Moriz і чогось мені здалось, що я зможу приборкати будь-який засіб. Око впало на Lirene Self Tanning Coconut Body Water у форматі спрею. Ціна, зручний формат, коксовий аромат… Ну як тут не спокуситись?

Історія про те, як я повірила у себе і придбала автобронзант від Lirene

🥥у складі органічна кокосова вода і 98% натуральних компонентів;

🥥підходить для всіх типів та відтінків шкіри;

🥥засмага проявляється через 2-3 години;

🥥відтінок тримається до 5 днів;

🥥приємний аромат.

В інструкції зазначено наступне: Перед застосуванням струсити. Тримайте пляшечку на відстані приблизно 15 сантиметрів від тіла. Поступово розподіліть по шкірі. Використовуйте 1-2 рази на тиждень (або частіше) залежно від бажаної інтенсивності засмаги.

Я людина довірлива, що прочитала, те і зробила. Розпилювач трохи плюється, тому великі крапельки просто розтерла ватним диском. Після повного висихання пішла спати.

У паніці я полізла гуглити, як позбутись цього леопарду без спеціальної пінки.

  1. Скраб. Він трохи підзмив засмагу, але я все одно лишилась плямистою.
  2. Лимон. Ним я не наважилась терти все тіло, але він висвітлив плямки у найпроблемніших місцях: на кісточках ніг та ліктях.
  3. Олія. Нею я обмастилась на годину, а потім ще раз прийняла душ із жорсткою губкою. Стало значно краще.
  4. Спирт я спробувала на невеликій ділянці, Лірен на нього чхати хтів.
  • Спроба друга

Тут я згадала про рукавичку для автозасмаги. Просто розбризкувала рідину на тіло та розтирала.  Ранок - я все ще бачу плями, але вже краще.

Спроба третя

Далі я псіханула, жирно намастилась кремом і наносила поверх засмаги другий шар бронзанту, просто руками. Потім ретельно вимила їх і взялась чекати. Через пару годин я побачила той самий бажаний результат.

✔️ Водичка має дійсно приємний кокосовий аромат, але типовий запах все одно відчувається.

✔️Не відбивається на світлий одяг та білизну. Стверджувати не буду, але жодна моя річ не постраждала.

✔️ Економічний. За три рази я використала тільки десяту частину.

✔️Відтінок трохи рудуватий, якщо порівнювати з St.Moritz.

Хейтити продукт не буду і продовжу користуватись. Головне - знайти свій спосіб нанесення і не шкодувати крему для зволоження.