Швець Карина🤍

Коричневі стрілочки

Коричневі стрілочки

В мене не було часу для зйомки відео, тому я вирішила просто швиденько покроково робити фото.

Починаю з тональної основи. У мене зараз, мабуть, найгірший стан шкіри за останній рік, саме тому я і наносила макіяж сьогодні. Якби все було добре, я б і не думала фарбуватися 🙄 Тут чудово видно мою компашку друзів-комедонів на підборідді)))

Тон у мене wonder match, наношу улюбленим пензлем від topface.

Де потрібно, ущільнюю тон і додаю консилер: під очі eveline, на запалення - LCF BB у стіку (обожнюю його багато років).

Одраху припудрюю обличчя, так як я роблю суху корекцію і для мене зручно наносити спочатку пудру, а потім всі інші продукти.

Далі одразу малюю стрілки каялом від ламель (406). Він дуже мʼякий у легкий у використанні. Зверху закріплюю стрілочки тінями Deborah. Туш у мене від Patricia Ledo - fatale curl.

Для корекції обличчя використовую палетку LN Pro у відтінку 102. Змішую контур і бронзер разом.

Тут все просто - наношу олівець Patricia Ledo по контуру і трохи до серединки, а зверху нанесла плампер від eveline (тут у мене той, що з блжолиною отрутою). Фото результату на головному фото.

Вони у мене пофарбовані, тому я лише заповнюю деякі пробіли коричневим олівцем і закріплюю все гелем Lamel.

Дякую за увагу, сподіваюся, вам сподобалися мої фірмові стрілки 🫣