Kizza

Сучасна Барбі Makeup

Сучасна Барбі Makeup

тОже поїхали😂 Отака панянка вітає Вас на початку цього буремного шляху. Одразу скажу та фільтрова монстряка не те, до чого ми сьогодні йдемо 😂😂😂

Сучасна Барбі Makeup

лДя сьогоднішнього макіяжу я обрала тон Шисейдо. Чому? Бо він дає приємне природне сяйво і напевно не так набрид Вам в моїх макіяжах, як BB від Missha. Так, як шкіра в мене не в дуже файному стані мені доведеться додати трохи консилеру.

оДдам краплю консилеру під очі, над бровами і добренько розтушую. В мене це матовий Liquid Camouflage від Catrice. Але якщо його добре розтушувати - то він майже не помітний😁

аТк,як поїдання булок не сприяє файно окресленому контуру обличчя - то я трошки використаю BB контур від Lamel.

Брови сьогодні будуть не сильно вигнуті і я чомусь вирішила, що гелем додатково проходитись теж не буду 😂

За рум'янець в мене відповідають сухі рум'яна від Eveline у відтінку Peony

тОакий ніжно проміжний результат ми отримали.

Робимо очі. Так як у Марго Роббі очиська величезні - то треба мені якось свої теж трохи збільшити.

Беру олівчик від LN Pro роблю панду, щоб її розтушувати задля файного ефекту більших очей.

Беру дуохромну однушку від Pro VG та додаю блискучої рожево-помаранчевості на рухому повіку.

аТк, як Барбі в нас панянка з великими віями, а пучки мені клеїти лінь - то я скористаюсь тушшю EL Sumptuous Rebel and Length, яку я в своєму дописі про туші файненько так полаяла. Як бачите скільки вій величезної довжини з'явилось🥰

Далі необхідно візуально збільшити очі за допомогою бежевого олівця, але в мене такого немає - то ж я скористалась тонким пензликом і консилером. Все ок, очі на місці😉

Тут же в мене з'явилось делікатне сяйво від хайлайтера Eveline. Я чомусь знову не зробила фото з хайлайтером 😱

оДдаю рожево-бежевий олівець від LAMEL у відтінку 403 а на самий контур олівець від Eveline у відтінку 28 бо він рожевіший, забуваю нанести блиск і готово 🙂

Макіяж дійсно освіжає, але на собі я б обрала, щось більш насичене. не дивлячись на відсутність яскраво рожевих відтінків, як у Марго, сподіваюсь, що мені вдалось передати легкість і вишуканість