Vikulyk

Лакова насолода для губ

Лакова насолода для губ

Чим він мені так подобається?

  1. Глянцевий фініш, він наче дзеркальний 😍
  2. Приємна, легка, водяниста, не тягуча текстура.
  3. Насиченість відтінку, десь на 60% перекриває колір губ, а мій 36-ий дуже красивий нейтральний нюд, наче кава з молоком.
  4. Зручний для промальовуванняаплікатор, доволі тоненький, сам тюбик лаконічного дизайну і доволі якісний, букви не стираються, баночка в ідеальному стані, хоч він у мене давно. От дбає Artdeco про красу і якість упакування, навіть деякий люкс останнім часом грішить швидким затиранням тари, а тут все чудово!
  5. Блиск не розтікається і не западає в складки губ, лежить легкою гладдю, проте виглядає доволі ефектно, єдине, стійкість не супер висока, але в подібних продуктах це норма, я не бачу сенсу хотіти від блисків високої стійкості, бо в такому випадку вони липкі, а цей-ні, він дууууже комфортний.
  6. Відчуваю з ним непогане зволоження і таку легкість)) Дійсно один з найкомфортніших блисків евер!!!
  7. Запах солоденький, але не сильно виражений.
Лакова насолода для губ

Класний блиск-відмінник, у вдалому відтінку 36 , з прекрасними характеристиками, тому сміливо рекомендую тим, хто любить легкі текстури, глянцеве сяйво, стримані відтінки, але все ж готовий його поправляти, хоча він такий приємний, що я навіть рада це робити.)

Висновок: треба брати!