Оксана Князєва

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Ця помада дуже схожа на мою улюблену Maybelline SuperStay Matte Ink Liquid Lipstic.

  • Має приємний ,солодкий,не хімозний аромат.
  • Аплікатор дуже зручний,ним можна легко намалювати рівний контур.
  • Помада дуже пігментована ,один шар повністю перекриває природній колір губ.
  • Красивий матовий фініш.
  • Перед нанесенням як і з любою матовою помадою треба добре зволожувати губи,бо вона їх трішки підсушує але на губах відчувається досить комфортно.

Цей відтінок можна назвати «шоколадним »,мені дуже подобається як він виглядає на губах.У сонячну погоду він більш світліший як на фото крупним планом,а коли хмарно темний ,холодний відтінок.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Помада достатньо стійка ,але трішки поступається тій же Maybelline.

З Maybelline я спокійно можу їсти все що завгодно і не переживати що вона зітреться.

З Golden Rose якщо їсти щось жирне то вона почне відпечатуватись,та трішки зтиратись.

Також одного разу я нафарбувалась нею на зйомку,але мені шось не сподобалось як вона виглядає на фото, і я просто зтерла її вологою серветкою,звістно трішки прийшлося додати зусиль щоб зтерти, але те що вона не так в’їдається в шкіру як помада від Maybelline це факт.

Але це не робить її поганою,інколи це навіть плюс.

Однозначно на одному відтінку я не зупинюсь 😅Тимбільш в лінійці дуже багато кольорів на любий смак ,яскраві ,більш нейтральні , кожен зможе знайти свій улюблений❤️

5/5