Alina_Demchenko

Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango

Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango
Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango
Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango
Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango

Залежності від засобів для тіла в мене ще рік тому - не було. Так, в мене був один лосьйон для тіла і я була цьому дуже рада. Але коли ціни на нього стали на багато більшими, то я почала шукати заміну улюбленцюю. Так, на затест до мене попав крем-масло для тіла від Fresh Juice. Я вже доречі писала про цей засіб, з іншим ароматом, але ж я говорю - це вже залежність.

Це масло для тіла, наче звичайне вершкове. Воно щільне, але при тому - воно неймовірно економічне. Воно гарно розподіляється по тілу, роблячи шкіру неймовірно м'якою. Я думаю такий засіб підійде для різних типів шкіри, через те що його можна розподілити як тонким шаром, так аж як маслице до млинця)))

Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango
Моє тіло залежно від цих баттерів: Fresh Juice Orange & Mango

Хоча текстура мене повністю задовольняє і покриває мої потреби, закохана я в них по іншим причинам.

Все дуже просто АРОМАТ. Вся продукція цього бренду має неймовірний аромат. Чого вартує тільки їх скраб для тіла, запах якого стоїть в ванній кімнаті годину.

Аромат Fresh Juice Orange & Mango - наразі мій фаворит на літню погоду. Він має кислі апельсинові нотки, наче у якомусь фрешу та солодкі мангові, які нагадують більше якесь морозиво. Ця суміш солодко кислих нот з якоюсь ванільною базою .

Хоча засіб розподіляється дуже економічно, бажання спробувати інші аромати - присутня. Особливо цікаво, як буде відлічатися скраб від батеру , бо у випадку з шоколадним - вони різні, але обидва неймовірно смачно пахнуть.