alena.rosee

Our Summer Mermade 🥂

Our Summer Mermade 🥂

Дует засобів для догляду за тілом з ароматом Our Summer я одразу спробувала і тепер можу поділитись своїми враженнями ✨

Давайте спочатку про аромат 😉

Our Summer - це 100% унісекс та невимовно сексуальний аромат 😏

Сексуальність в ньому появляється саме вдалим поєднанням нот і попри стереотип «секс=солодкий аромат», ця композиція руйнує стереотипи, бо солодкість майже відсутня.

Із засобів , розкривається аромат підсушеним на сонечку ананасом 🍍який побризкали цитрусовим фрешем. Фреш такий свіжий , що аж слина біжить 🍋🍊

Згодом проявляється квітковий букет , скромний та такий сором’язливий , немов перші почуття 😊 солює Фіалка , яка дає аромату ніжний пудровий акорд, це запах чистої шкіри з невагомим кремом для тіла.

Базу в доглядових засобах важко розгледіти, але трошки мускусу не тільки тихенько грає , а і залишається на шкірі.

Через деякий час аромат звучить як фіалковий чай з лимоном та бергамотом.

В пам’яті я згадала, на що схожий цей аромат (я писала раніше про інші і казала, що всі вони схожі на відомі аромати , але на мою думку не мають всіх оригінальних базових акордів ) тут: https://club.makeup.com.ua/post/11341/

То ж це , Tiziana Terenzi Gumin - соковитий представник сімейства Теренці, який не схожий на багатьох своїх братів і сестер.

Я правда не читала опис виробника , окрім пари слів на звороті, але тут я згодна з командою Mermade на 100 відсотків , що аромат нереально романтичний. 😏

Це справді ваше з ним побачення , можливо не перше, але ви ще тільки починаєте пізнавати один одного , на побачення він приніс неординарний букет мініатюрних фіалок, вечеріє, ви п’єте просекко з фруктами, смієтесь , він обійняв вас, порив морського вітру доніс до вас легкий флер його нового одеколону, а по шкірі пішли мурашки від почуттів ☺️

Самі засоби упаковані в дуже милі і ергономічні упаковки .

Колись моє знакомство з брендом почалось з міні крему для рук та антисептику Шампань, аромат яких закохав, а міні розміри ідеальні були для моїх частих подорожів.

Саме в цьому ароматі Our Summer стійкість парфумерних засобів висока.

Після гелю для душу шкіра пахне довго, а після лосьону - ще довше , майже всю ніч ✨

🥂Гель приятної консистенції , щодо того сушить чи ні , не підскажу, бо завжди після душу наношу лосьон чи крем на все тіло. Але після душу відчуття приємні , не зволожена шкіра , але і не стягнута.

🥂Лосьон для тіла має цікаву консистенцію , спочатку він перетворюється майже на водичку , немов тане на шкірі , а потім створює досить зволожуючий шар . Що для мене важливо , він не створює «ефект кокону».

Так як аромат унісекс , ви можете користуватись на пару з хлопцем ціми ароматами чи разом приймати душ ☺️😁

По властивостям мені засоби сподобались , на черзі дописи про дуети Countycation 🍏 та Wanderlust 💕 (то вже взагалі мо любов ) 😋