Хаiт Маргарита

5 порад по формуванню косметички для літа

5 порад по формуванню косметички для літа

Щоліта приходить вона — нелюдська спека, коли стовпчик термометра не збирається залишати район 30 градусів. Але навіть у таких екстремальних умовах хочеться зберігати обличчя в гарному стані.

Сьогодні розберемо головні помилки та правила підбору засобів на літо.

Поїхали 🚑

1. SPF І ЩЕ РАЗ SPF

Як кажуть у нас в Україні : це база, це грунт!😅🇺🇦 Без спф-захисту на вулицю не виходимо. ❌❌❌ Головним продуктом літа є, звичайно, сонцезахисний крем. Тільки тонального крему, в якому вже є спф не достатньо, бо тональний засіб ми наносимо дуже тонким шаром, що дуже знижує захист шкіри (особливо, якщо на ньому написано спф15😏)

Бажано, щоб крім захисту від шкідливого ультрафіолету, до нього входили зволожуючі компоненти, що доглядають за шкірою.

2. ЗАМІНІТЬ ВСІ ЩІЛЬНІ ЗАСОБИ НА ЛЕГКІ

Щільні тональні засоби варто відкласти убік і віддати перевагу легким CC та BB кремам, або флюїдам.

Ще дуже полюбляю останній час - спф для обличчя з тонуючим ефектом. Таким чином, всього з одним продуктом шкіра буде захищеною та злегка тонованою без важкого відчуття тонального крему на обличчі. Але варто пам'ятати, що такий засіб має низький ступінь перекриття недоліків, тому, якщо вони є, точково перекрийте їх стійким консилером.

Моїм фаворитом цього літа зненацька став Daily Sun Cream від Sister`s Aroma (не знайшла чогось його на Мейкапі🤷‍♀️), трошки додаю консилера під очі та злегка ущільнюю центральную частину обличчя - виглядає бомбіссімо!🤩👌

В тому році фаворитом був тонуючий спф від Kiehl`s, теж дуже крутий👍

3. НЕ СПІШІТЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ПУДРИ

Цю пораду я даю всім своїм дівчатам, але влітку вона має особливе значення! ☝️

По-перше, влітку використовуйте розсипчасту, дуже тонку пудру та хай вона залишається на туалетному столику вдома, з собою її брати немає сенсу, бо всю свою роботу вона зробила при першому нанесенні.

Якщо вам треба щось поправити напротязі дня, то не спішіть хапатися за пресовану щільну версію! Спочатку використайте матуючу серветку, є великий шанс, що її дії буде достатньо.😉😉

4. СЛІДКУЄМО ЗА СТІЙКІСТЮ ПРОДУКТІВ

Для того, щоб у спеку постійно не поправляти макіяж очей, необхідно заздалегідь продумати якісь засоби краще придбати.

📌 У сильну спеку тіні можуть скочуватися, тому використовуємо праймер

📌Тіні потрібно вибирати стійкі та кремові, тоді не доведеться переживати, що вони можуть змаститися. Класні варіанти є у Alena Tofil, Bobbi Brown у стіку, Make up for Ever та інші

📌 Замінюємо туш на водостійку або вологостійку(ще її називають термо-туш)! А ще побажання від мене: літо - найкращий час спробувати кольорові туші для вій, тим паче, що всі поважаючі себе бренди кожного року на ліній сезон їх випускають😉

📌Замінюємо воскові олівці для очей на гелеві! З ними ви не будете паритись, що олівець потече,що ви можете зненацька змазати його рукою, або в середині дня він стече у "панду" під очі.

У випадку з олівцями моя порада про яскраві кольори - також в силі!😉😉

📌 Якщо у вас дуже масна шкіра, на якій все пливе, не використовуйте олівці для брів - використовуйте гелеву помадку для брів, та скошений тонкий пензлик - так можна промалювати волосинки і сто відсотків нічого нікуди не стече! 👌

5. НАТУРАЛЬНІСТЬ В ТРЕНДІ

В цьому пункті мова піде про рум'яна, а точніше, про кремові рум'яна. Моя особиста думка, що це найкращий продукт, який робить обличчя свіженьким та натуральним.🥰 Щоб створити природній макіяж, при якому рум'янець начебто проступає крізь шкіру, відмовтесь від засобів із пудровою текстурою.

У кого до сих пір немає в косметичці кремових рум'ян - раджу використовувати стійку помаду, для літа дуже підходящий варіант, бо такі "рум'яна" точно не стечуть та будуть стійко триматися.💪

Підводячи підсумки, можу сказати наступне: у пекельну спеку переходьте в режим «менше — краще» і скорочуйте використання косметики до мінімуму. Все, від чого ви можете відмовитись у макіяжі – прибирайте.👌

Наприклад, я не можу побачити світ без спф, рум'ян і консилера, але легко обійдуся без тональної основи та макіяжу брів.

А без чого ви не зможете обійтися у вашому літньому мейкапі?

П.С. Варіант - без всього не підходить😅 Уявіть ситуацію, де вам потрібно нафарбуватися та назвіть свій мінімум, це дуже цікаво☺️