Vikulyk

L'Oreal Paris Alliance Perfect

L'Oreal Paris Alliance Perfect

Колись у мене була така пудра і в пориві ностальгії вирішила придбати її знову, тим паче у мене одні розсипушки або рефіли, а брати в собою в сумочку виявилось нічого))

Хочу зразу вам показати результат на обличчі, наносила на сяючий крем з спф і зразу ж після нього пудру.

L'Oreal Paris Alliance Perfect
L'Oreal Paris Alliance Perfect
L'Oreal Paris Alliance Perfect
  1. Пудра, як на мене вище середньої плотності, хоч виробник вказує, що легка. Коли наношу спонжиком, який міститься в середині, то і тоналки не потрібно, з кісточкою виходить покриття легше.
  2. Матує дуже добре, також непогано блюрить пори.
  3. Текстура м'яка і шовковиста, але не крихка, попередню, яку встигла використати не розбивалась, хоч часто мандрувала зімною.
  4. Стійкість прекрасна, тримається просто на сонцезахисному кремчику дуже довго і класно стримує жирний блиск .
  5. Для макіяжу використала рідний спонжик, не можу сказати, що покриття супер рівномірне, якщо брати такий спосіб нанесення, потрібно трішки попихтіти.

Зліва: фото з кремом, праворуч: нанесла пудру

Фото свідчить, що ця пудра добре підійде для фото, шкіра виглядає рівніше.

  1. Дешева пластикова упаковка, яка швидко подряпалась.
  2. Пудра двохярусна: в середині є зеркало і спонж. Зеркало доречі зручне, спонжик теж може знадобитись, але відмити його непросто, я розмочую в міцелярній воді і потім вимиваю з милом.
  3. Невисока вартість продукту, впринципі виправдовує таку упаковку і я за це не переживаю.

Класна пудра за свою ціну, особливо для любителів більш матового покриття, без глоу-ефекту. Другий раз купивши, я не розчарувалась, думала, що в мене зросли вимоги за ці роки і пудра не вразить, але все ж сподобалась.