Туш для вій Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara #testmakeupclub

Туш для вій Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara #testmakeupclub
Туш для вій Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara #testmakeupclub
Туш для вій Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara #testmakeupclub

Мені завжди було цікаво, як це туш з двома щіточками. Я ніколи такої туші не мала. А тут випала така чудова можливість протестувати. Дякую команді Мейкап!

На тестування отримала туш для вій Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara, яка магічним способом перевтілюється.

Детальніше про туш:

Ця туш має подвійну щіточку за рахунок поворотного механізму. Це перемикач, який знаходиться в рукоятці щіточки. Там є стрілочки-вказівки, куди повертати, щоб отримати певну форму щіточки - пряму чи закручену. Пряма щіточка Length дає ефект подовження і розділення, прочісує вії, розділяє їх. Закручена спіральна щіточка Volume відповідає за надання об"єму віям, робить погляд виразнішим і дає віям гарний вигин. Як працює механізм можна побачити на відео, яке я прикріпила нижче.

  • Текстура кремова, середньої густоти
  • Стійкість доволі хороша, в таку спеку не осипається і не розмазується на протязі дня.
  • Колір насичений чорний

У мене хороша довжина вій від природи, тому в тушах я люблю щіточки які дають розділення, об"єм і вигин.

Ця туш добре наноситься на вії, можна нашаровувати. Я люблю наносити багато туші на вії.

Туш виявилась досить стійкою, не осипається напротязі дня.

Спочатку наношу туш прямою щіточкою - для профарбовування і видовження вій, потім закрученою - для надання об"єму і формування вигину.

Мені ефект на віях дуже сподобався. Можете побачити до/після на фото.