Anna_feerie

Томний, терпкий та солодкий - аромат спокусливої жінки Black Opium Yves Saint Laurent

Томний, терпкий та солодкий - аромат спокусливої жінки Black Opium Yves Saint Laurent

Коли я вперше нанесла цей парфум, самі такі асоціації одразу виникли: настільки він тягучий, манкий та вечірній. Немов дорога вуаль, окутує свою власницю та дає зрозуміти, що перед вами та, яка знає, чого хоче та не соромиться проявляти свою жіночність.

Для мене це все ж не про дівчину з ароматом кави, адже на холодній шкірі солює саме ваніль, солодка, приправлена амаретто та фруктовими акордами. Не можу вирізнити окремо квіткові мотиви, але всі разом складові піраміди створюють красивий ансамбль.

Томний, терпкий та солодкий - аромат спокусливої жінки Black Opium Yves Saint Laurent
Томний, терпкий та солодкий - аромат спокусливої жінки Black Opium Yves Saint Laurent

По напрямку Black Opium нагадує мені парфум від Антоніо з моєї колекції (https://club.makeup.com.ua/post/10602/), хоч, звісно, вони не близнюки)). Любителям ванілі, солодкої гурманіки та томних шлейфів обов'язково варто спробувати 😍.