Ksyposhka

L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara

L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara

Туш приїхала до мене з подарунковим боксом ,але я довго не хотіла писати на неї відгук бо кожного разу давала їй шанс.

Думала може все ж таки ми з нею подружимось,але ні ,не сталося як гадалося .

L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara

  • Туш має нестандартну невелику щіточку ,з однієї сторони вона плоска ,а з іншою трішки вигнута з маленькими пластиковими зубчиками .
  • Текстура нормальна ,не рідка.
  • Профарбовує вона від самих коренів ,але через ці маленькі зубчики її треба прям близько підносити до ока.

До такої щітки ще треба звикнути,бо декілька разів я все ж таки ткнула собі в око щіточкою коли хотіла профарбувати вії від кореня.

L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara
L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara
L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara
  • При попаданні на шкіру, туш треба одразу стирати поки не висохла ,бо інакше вона в’їдається в шкіру і зтерти ватною паличкою щоб не залишилося пігменту не виходить,шкіра буде сіра (на фото видно).
  • Вона одразу висихає на віях ,нашаровуванню піддається,але вже слідуючі шари не розчісують вії ,а злипають їх між собою,залишаючи комочки ,але вії дійсно стають довшими .

Я нанесла тільки в 2 слоя,більше не ризикнула ,бо перший раз я нанесла в 3и я не могла її нормально зтерти ,бо чим більше нашаровуєшь тим складніше її змивати.

На фото 1. нафарбована в один слой

2 та інші . Два слоя

Усе робила по інструкції на сайті ,але супер объемных вій в мене не вийшло.

  • На протязі дня туш не осипається але відпечатується ,тому треба слідкувати щоб не ходити пандою ,хоча при цьому вона погано змивається ,я так і не зрозуміла вона водостійка чи ні .
  • Туш не знімається чулочками ,а розмазується ,і якщо багато шарів нанесено то демакіяж займає дуже багато часу ,бо якщо вона потрапляє на шкіру то пігмент в’їдається в неї.

Не знаю як у інших я змивала міцеляркою від Гарнієр,але вона повністю її не змила .

Спочатку я наче відтерла ,тримала спонжі с міцеляркою на віях ,щоб туш трішки розмякла ,і наче зтерла ,потім вмила обличчя і стала пандою 😑

Почала знову змивати міцеляркою і вона тільки розмазюкалась по обличчу 😑

Зі шкіри міцелярка її погано змиває ,треба тільки чимось жирним .

Змила я її гелем для вмивання ,і потім ще нанесла крем для очей на повіки і ним витирала залишки туші ватною паличкою у місцях де вона розмалазась і не хотіла зтиратися зі шкіри.

Після такого демакіяжу шкіра навколо очей дуже суха і стягнута.

Для мене ця туш поки найгірша із тих що у мене були.

Не дає ні заявленого ефекту,відпечатується ,займає багато часу при змиванні.