Missmili

Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam Найніжніша пінка для вмивання яка ідеально очищує шкіру)

Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam Найніжніша пінка для вмивання яка ідеально очищує шкіру)

Пінка має об'єм 150 мл

Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam Найніжніша пінка для вмивання яка ідеально очищує шкіру)

Я дуже рада що в наборі була саме пінка,бо на той момент я користувалась пінкої від Farmstay і то просто треш…

Пінка підійде для чутливої і алергічної шкіри,вона ретельно очищає,видаляє залишки косметики і при цьому не сушить,а навіть зволожує шкіру!

Сам формат пінки з помпою мені дуже сподобався,це зручно,не треба нічого вспінювати,просто видавив на долоньку порцію пінки і вмиваєшся!)

В складі має пантенол,що має протизапальні властивості,а також екстракт жимолості,що тонізує і стимулює обмінні процеси в клітинах.

Пінка дуже якісно очищає,їй не страшні тональні,гідрофільні засоби,а також вона чудово справляється з залишками туші !

Сама пінка густа,вона наче кремова,після її використання шкіра вже відчувається зволоженою!

Розхід у неї середній,десь 1/3 я використала за два тижні,але мені допомагала мама)бо їй пінка також дуже сподобалась))

Засіб класний!Обов‘язково повторю його знову!