Kizza

Тест на стійкість помади Maybelline Vinyl

Тест на стійкість помади Maybelline Vinyl

І я вирішила долучитись до похвали даним помадкам, але в трохи іншому стилі

Тест на стійкість помади Maybelline Vinyl

Мaкіяж розпочинається з гарної світлини помадки.Це щільний глянцевий пластик з тисненими буквами Vinyl. В деяких товарах Maybelline можна спостерігати криво наклеєні етикетки, але це робочий процес і тому на це ми звертати увагу не будемо😅

О 15:00 ми нафарбуватись і готові вриватись в прогулянку по місту.

Зaзначу, що помада має липкуватий глянцевий фініш і дійсно нагадує щось вінілово-латексне. Я,як людина що "щільно" сидить на матових помадах прям була надзвичайно вражена глянцевістю продукту.

Під час прогулянки я поласувала перепічкою (фритюрне тісто з сосискою, доволі жирне) запивши колою. Так вже сталось, що коли голодна їм я не хвилюючись за макіяж губ.😅. Бо головне наїстись 🤣

Потім були поцілунки з дитинкою🥰

А потім великий бургер, який так розвалювався, під час кусання, що їсти обережно його не виходило, тому їла я як виходило🐖

Що ми маємо в кінці експерименту:

  1. Блиск лишився, тобто вона цілий день буде радувати свою власницю глянцевістю.
  2. Трохи підстерлась біля слизової на нижній губі - але давайте дивитись правді у вічі: яка помада може витримати такий насичений їжею день без поправляння?
  3. Загалом фон геть трохи підстерся, але день виявився смачно-насиченим тому бали за це не знімаємо.
  4. Губи не сушить(вітання матовій помаді з лінійки SuperStay), носиться комфортно.

Моя загальна оцінка 8.5/10 де півтора бали знімаю за надзвичайно сильну липкість і неможливість в один крок її змити.