Hanna Domashenko

Мій метод боротьби з набряками влітку

Мій метод боротьби з набряками влітку

Я така сама проста дівчинка, як і всі: я разом з вами готуюсь до літа за тиждень до першого червня, я з "понеділка" збираюсь піти в спортзал і так само, як і багато жінок, завжди маю надію, що в боротьбі за підтягнуту шкіру без апельсинової кірочки мені допоможе якийсь чудесний кремчик!😂 я одна така наївна?...

Саме так розпочалася моя історія з цими двома засобами. Я шукала засіб від целюліту, а знайшла робочі засоби від набряків!!💖

Мій метод боротьби з набряками влітку

Цей чудовий засіб родом з мого рідного Харкова, тому обожнюю його за це ще більше! Це чудовий цукровий термоскраб з гарним складом! Він має неймовірний аромат грейпфруту, що після його використання ванна кімната вся оповита цим запахом!

В складі є ефірні олії, що чудово доглядають за шкірою та роблять її м'якенькою та ніжною! Кофеїн у складі забезпечує той самий дренажний ефект. Екстракти кориці і червоного перцю надають той самий термо ефект! Шкіру цей скраб легенько пощипує, а не відпікає вам все, що тільки можна! В мене варикоз, тому я катигорично уникаю агресивних термо-обгортань та масажів, бо сіточка та вени на моїх ногах і так виглядають не дуже симпатично)😅

Чесно зізнатись, цей засіб я обрала рандомно по відгукам, але закохалася в нього від щирого серця! Він суперово знімає набряки на тілі! Видимий результат можна побачити вже після першого застосування. Після нанесення можна відчути приємний холодок, що особливо круто після спекотного літнього дня! Для посилення ефекту я наносила крем на розпарену після прийняття ванни або гарячого душу шкіру. Тоді ефект такий, що реально замерзнути можна навіть під теплим пледом! Виробник навіть рекомедує робити обгортання під плівку на пару годин для посилення ефекту, але я ще не тестила такий спосіб, бо не фанат холоду😂

Звичайно, в боротьбі з целюлітом не працює скраб чи спеціальний крем раз на місяць. Це систематичні заняття в спорталі, дотримання водного балансу, здорового та збалансованого харчування тощо. Я не за бодіпозитив, тому що про своє здоров'я та тіло треба дбати! Це найголовніше, що може бути! Але і навчитися любити себе також потрібно, навіть якщо у вас є якісь недосконалості))💖💌