Kizza

HUDA BEAUTY Cool matte obsessions

HUDA BEAUTY Cool matte obsessions
HUDA BEAUTY Cool matte obsessions

Палітра упакована в софт-тач картон. Сама палітра в щільному пластику. І зовнішнє пакування можна здати на переробку. Принаймі так написано на сайті. Не маю причин не вірити.

HUDA BEAUTY Cool matte obsessions
HUDA BEAUTY Cool matte obsessions
HUDA BEAUTY Cool matte obsessions

Трошки технічних характеристик:
7 матових відтінків
2 відтінка у формулі крем в пудру (cream to powder)
2 світлих відтінка
3 транзитних (для розтушовки "в шкіру"
2 для затемнення

Звісно це все умовно, бо кожна з нас має різний відтінок і підтон шкіри і тому просто неможливо сказати, що такий опис, який підходить мені в тому ж обсязі буде працювати на вас. З цим розібрались 🙂

В даній частині допису я провела 14 годинний тест на стійкість. Тут тіні просто нанесені на злегка закріплений консилер Catrice.

Ввечері відбувається дивна магія: по факту я бачу тіні на повіці, але камера чомусь їх не ловить. Тут я вперше буду просити повірити мені на слово - тіні лишаються, хоч і не так яскраво і графічно😢

Вся інформація бралась з офіційного сайту Худи:

  1. Створіть і підготуйте ідеальне полотно за допомогою нашого консилера #FAUXFILTER ( в мене Катріс🤣)
  2. Створіть свою основу за допомогою кремово-пудрових тіней. Використовуйте пальці для ідеальної змішаної основи (темнішу смужку намалювала скошеним пензликом і кремовим більш темним відтінком)
  3. Наберіть пудрові матові відтінки за допомогою щільної плоскої кисті для отримання повністю пігментованого кольору або скористайтеся пухнастою кистю для змішаного димчастого вигляду.(темний відтінок нанесла тим же самим скошеним пензликом)
    Ну що - пробуємо. Трошки фото результату, що вийшло.

Отже зробила ще кілька мейків з даною палітрою, які встигла сфотографувала, бо були ще, але я їх не сфотогафувала.

І це не просто високі слова - це реально дійсність. Кольори тут настільки безпечні і легкі в роботі що я розвернула телефон основною камерою до себе, закрила рукою дзеркало палітри і поїхали фарбуватись 🫣

На стопкадрі видно в дзеркало, що стоїть просто телефон без всяких допоміжних відзеркалюючих пристроїв

Що вийшло передостаннє фото, а на останньому можна побачити як я додала трохи стрілок🤗

  1. Палітра ідеальна для монохромних макіяжів.
  2. Працює з усіма видами пензлів, пальцями.
  3. Має прекрасну пігментацію.
  4. Відтінки чудово тушуються між собою, не знімаючи попередній шар тіней .
  5. Всі кольори дійсно матові без навіть одненької блискітки.
  6. Загальні враження 10/10 я в захваті.
  7. Про осипушки можна забути, бо їх прям геть важко зробити.

АЛЕ.

  • Не така вже вона і cool, частина відтінків безсоромно прямує в "теплу" сторону
  • Сусідство кремових відтінків і сухих для мене це прям трохи дивно, але тут можна пробачити через те, що тіні не пильні
  • Під час носіння - це тіні Шрьодінгера: на фото їх немає, а вживу вони вже трохи міняють холодний бік на теплий.

Знаючи про ці негаразди чи купила я б її? Так, звісно

Чим я можу замінити цю палітру? АВН Carli Bybel відтінок Bybel, але найбільша схожість по настрою в Tartalette матовій середній і нейтральний ряди.