Da1mon7

Піна для гоління від Nivea

Піна для гоління від Nivea
Піна для гоління від Nivea

Сьогодні розповім про свої враження від заспокійливої пінки Nivea.

Почну напевно з того,що сьогодні такі пінки мають більш універсальне значення та застосування,тому називати її суто чоловічою буде неправильно. Я вже сформував для себе враження про неї,адже майже закінчив цю пляшку ,а до неї ще не одну таку ж саму. Ми чоловіки дуже рідко щось змінюємо. Ця пінка саме про таку історію. Перейду безпосередньо до справи,щоб не наливати тут відро води,про все та ні про що одночасно.

Що сподобалось:

  • Вона має зручний дозатор,завдяки чому наношу її стільки,скільки потрібно саме мені.Цей дозатор на відміну від багатьох інших не страждає рандомом та не викидує вам до рук півкіло пінки)
  • Виходячи з першого,висновок є очевидним - вона має економний розхід.
  • Ціна для мене приємна,від неї не піднімається тиск)
  • Найголовніше - вона підходить для моєї шкіри. Я не дуже в цьому розбираюся але мені сказали,що вона в мене комбінована.
  • Після використання немає почервонінь та подразнень,дуже часто я навіть не застосовую після неї заспокійливий бальзам. Це вже про якість.
  • Також до плюсів додам всі ці маркетингові написи зеленим.

Що не сподобалось:

  • Дуже не подобається нижня частина пляшки,яка має металеве дно,тому що залишає після себе їржаві сліди. Я не з тих людей,хто полюбляє кожного разу протирати пляшки від слідів води. Я вже не кажу про іржу,яку бісить відмивати,тому великий дізлайк за це.
  • Тут має бути ще один мінус,проте я довго міркував про це та не знайшов.

Висновок:

Однозначно лейс(не з сиром) цій пінці. Вона за свої гроші ТОП. Лише хотілося б змінити металеве дно аби я не займався чимось ще,окрім гоління.

Моя оцінка 9/10

Da1mon7
4
Підписники
0