Чистикова Дарья

Гель для душу Barbers

Гель для душу Barbers

Вирішила розбавити свій профіль трохи і чоловічими засобами, адже я помітила що саме дівчата найчастіше обирають аромат для своїх чоловіків, у плані гелів для душу так точно 🤭

Мій чоловік досить не примхливий у цьому плані, він купляв би один і той самий гель для душу знову і знову 🙈 А от я за різноманітність. Не можу сказати що це був прям експеримент, адже з брендом Barbers він знайомий не один рік, тому його наявність на наших домашніх поличках не рідкість. Варто зазначити, що це український бренд, орієнтований переважно на чоловічу косметику для догляду за бородою, вусами та волоссям.

Сьогодні хочу поділитися з вами нещодавніми обновками — гелем для душу Miami.

Дизайн гелю симпатичний, пляшечка має вигляд бочечки, котра виконана з темно-коричневого пластику з емблемою бородатого чоловічка в окулярах — символом бренду Barbers.

Об'єм засобу становить аж 500 мл, що є зручним варіантом для дому. Пляшечка з дозатором-помпою, котрий пацює плавно, легко та без проблем.

Консистенція гелеобразна, середньої щільності, за кольором прозорий.

Склад гелю наступний:

- Aqua: вода

- Sodium Laureth Sulfate: м'який миючий агент

- Cocamidopropyl Betaine: м'який миючий агент, який також забезпечує піну

- Coco Glucoside: м'який миючий агент, отриманий з кокосового масла

- Glycerin: зволожувач

- Sodium Olivoyl Glutamate: м'який миючий агент, виготовлений з оливкової олії

- PEG-7 Glyceryl Cocoate: емульгатор, що допомагає змивати забруднення

- Sodium Chloride: сіль, яка може бути використана як загущувач або регулювальний агент

- Cocamide DEA: миючий агент

- Polyquaternium-7: речовина, яка додає гладкість і зміцнює волосся

- Cannabis Sativa Extract: екстракт конопель, може мати заспокійливі та зволожувальні властивості

- Panthenol: превітамін В5, який зволожує шкіру і волосся

- Parfum: ароматизатор

- Citrus Aurantifolia (Lime) Essential Oil: ефірна олія лайма, що додає приємний аромат

- Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone: консерванти, які допомагають зберігати продукт

- CI 42090: кольорант, може надати продукту колір.

Стосовно аромату, у назві фігурують Cannabis & Lime. Я відчуваю м'який цитрусовий аромат, він не різкий, не нав'язливий, такий чоловічий та в міру освіжаючий. Він починає стихати ще під час прийняття душу. А у ванній аромат повністю зникає як тільки вимикаєш воду, на шкірі він майже не затримується, лише ледь вловимі відголоски при близькому контакті. При тому відчуття свіжості та легкої прохолоди залишається на протязі кількох годин.

Гель гарно піниться, піна така щільна та приємна, відмінно очищає шкіру та легко змивається.

Шкіру гель не сушить із-за олій у складі, але і ніякої липкості чи відчуття зайвого після прийняття душу теж немає. Я люблю додаткове зволоження, але у рамках експеременту і без додаткових лосьйонів мені було абсолютно комфортно.

За підсумком можу сказати, що гель дійсно класний, базовий, та універсальний. Він не різкий та приємний, вважаю підійде чудово підійде як чоловікам так і жінкам. Мій чоловік залишився задоволений і з радістю продовжує використання щодня.

Дякую за увагу❤️