Туш для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce

Туш для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce
Туш для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce

Як заявлено виробником, туш має надавати об"єм віям та підкручувати їх.

  • Колір After Dark - інтенсивно чорний
  • Упаковка доволі велика, гарне якісне пакування. Стильне оформлення - біла туба з чорними акцентами.
  • Щіточка - ворсова, об"ємна, у формі напівмісяця.
  • Запах - не хімозний, притаманний тушам для вій.
  • Стійкість - до 24 годин (але, хто з нас не вмивається 24 години? 😂)
Туш для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce
Туш для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce
  • Туш має кремову консистенцію, яка добре наноситься на вії. Вона не швидко застигає, за рахунок цього туш можна нашаровувати.
  • Туш має об"ємну зігнуту щіточку з великою кількістю ворсинок. За рахунок цього туш і дає ефект об"єму вій. Ворсинки добре прочісують вії та наносять на них туш. Вії при цьому не склеюються.

Я наношу туш таким чином:

  1. Прикладаю щіточку внутрішньою стороною вигину до війок
  2. Похитувальними рухами біля коренів наношу побільше туші, щоб додати виразності очам, підняти вії
  3. Підіймаюсь до кінчиків вій і прокручую щіточку іншою стороною вигину - таким чином вдається досягти максимального вигину вій.
  4. Нашаровую туш до тих пір, поки мене не влаштує ефект. При цьому вії не склеюються.

Таким способом вдається досягти ефекту, наче до фарбування ви підкручували вії керлером. Але такий ефект можливий лише з подібною щіточкою - ворсова з вигином.

Фото ефекту на віях до/після можете побачити на фото.

Щодо стійкості - то ця туш себе поводить чудово. Не осипається і не розмазується на протязі дня, до змивання.

Змиваю туш гідрофільною олією, тому проблем з демакіяжем немає.

Я люблю такі щіточки, навіть більше, ніж силіконові. Вони дають моїм віям ще більше об"єму, а погляду - ще більше виразності. Туш порадувала стійкістю.