Lily♥️

ЩО В МОЇЙ ЛІТНІЙ КОСМЕТИЧЦІ:Lancome, Shyseido, Kiko, Pupa, Givenchy, Ecotools, Lancaster та інші

ЩО В МОЇЙ ЛІТНІЙ КОСМЕТИЧЦІ:Lancome, Shyseido, Kiko, Pupa, Givenchy, Ecotools, Lancaster та інші
ЩО В МОЇЙ ЛІТНІЙ КОСМЕТИЧЦІ:Lancome, Shyseido, Kiko, Pupa, Givenchy, Ecotools, Lancaster та інші

Я вже неодноразово повторювала, що не дуже люблю експеременту з продуктами косметики, якщо вони мені запали в душу і повністю влаштовують) Хоча звичайно, як і всім дівчаткам хочеться спробувати інколи щось нове, або додати якоїсь "мімішки"))) От і вмене цього літа дещо новеньке припало до серця!

Отож про косметичку: сама літня косметичка моя невелика але дуже зручна і улюблена,хоча маю їх багато))) Купувала давно але стильно виглядає і зараз, виконана з деніму, а в середині котонова) Її мені повністю вистачає, щоб вмістити усе необхідне.

ОТОЖ МОЯ ЛІТНЯ КОСМЕТИЧКА ЗІБРАЛА

18 ПРОДУКТІВ, які я дуже люблю:

  • СОНЦЕЗАХИСТ
  • ТОНУЮЧИЙ ФЛЮЇД
  • ПЕНЗЛИКИ ДЛЯ МЕЙКУ
  • РУМʼЯНА
  • БРОНЗАТОР
  • ХАЙЛАЙТЕР
  • ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ
  • ТІНІ -БЛИСКІТКИ
  • КОРЕКТОР ДЛЯ БРІВ
  • ТІНІ -ПУДРА ДЛЯ БРІВ
  • ТУШ ДЛЯ ВІЙ
  • ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ГУБ
  • СТІК-ТІНТ ДЛЯ ГУБ
  • КРЕМ ДЛЯ РУК
  • МАТУЮЧІ СЕРВЕТКИ
  • САНІТАЙЗЕР
  • БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ ( забула додати на фото)
  • ТЕРМАЛЬНА ВОДА ( це у всіх сумочках де можна)

Зрозумілоооо, що це не для кожного дня) але, але отак , щоб мені вистачило на літо на всі випадки: це мій максимум)

ЩО В МОЇЙ ЛІТНІЙ КОСМЕТИЧЦІ:Lancome, Shyseido, Kiko, Pupa, Givenchy, Ecotools, Lancaster та інші
ЩО В МОЇЙ ЛІТНІЙ КОСМЕТИЧЦІ:Lancome, Shyseido, Kiko, Pupa, Givenchy, Ecotools, Lancaster та інші
ЩО В МОЇЙ ЛІТНІЙ КОСМЕТИЧЦІ:Lancome, Shyseido, Kiko, Pupa, Givenchy, Ecotools, Lancaster та інші

Раніше ніколи їх не зустрічала, але це дуже класна річ: мій відтінок GOLD

Не осипаються, дуже ніжне мерехтіння, відразу додть для вечірнього літнього образу якоїсь родзинки) наношу просто на прозору повіку) +туш, на губи блиск і вуаля)

А яка твоя косметичка? ( P.S. Може запропонувати для Make Up такий челендж?)дівчатка, думаю Вам би сподобалось) Бо мені так точно було би цікаво заглянути у ваші бʼюті косметички літа))😎