Стійка рідка помада для губ Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Стійка рідка помада для губ Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійка рідка помада для губ Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Пройшло вже досить багато часу мого тестування цих помад і я можу поділитися своїм враженням про них.

Дякую Мейкап та Мейбелін за можливість тестування!

В боксі було представлено 4 відтінки помад

  • 10 - Lippy
  • 15 - Peachy
  • 20 - Coy
  • 50 - Wicked

Дівчата вже викладали свотчі цих помад та фото на губах. Але мені було дуже цікаво, чи підійдуть ці відтінки саме мені.

Приняла для себе рішення - буду тестувати помади з повним макіяжем.

Протестувавши всі відтінки, можу зазначити спільні для них характеристики:

  • Помада має стильне пакування, гарна важка упаковка, колір якої відповідає кольору помади.
  • У кожному флаконі є кулька (я так думаю, що то кулька) яка змішує помаду у тубі. Перед кожним нанесенням помаду потрібно струсити. Тільки після струшування флакона, перед нанесенням, помада буде стійко триматися на губах і матиме глянцевий блиск.
  • Аплікатор дуже зручний, забезпечує точне нанесення помади на губи. Я жодного разу не використовувала олівець для губ при нанесенні цих помад. І макіяж губ вийшов акуратним.
  • Консистенція приємна, щільна
  • Аромат помади просто чудовий - пахне шоколадними цукерками. Аромат ненав"язливий, швидко зникає.
  • Помади дійсно стійкі, перенесуть перекус і каву. Якщо не їсти чогось надто жирного (чебуреки, борщ), то помада чудово витримає зранку до вечора.
  • Одразу після нанесення може відбиватися на зубах - за цим потрібно слідкувати
  • Помади мають глянцевий фініш. І цей фініш залишається до зняття макіяжу губ, якщо помада на місці.
  • Після нанесення помади губи дуже липнуть. Але, на мою думку, ця липкість і дає глянець.
  • Пігментація помад чудова. Кольори дуже насичені. При нанесенні помади не полосять. В 1 шар можна досягти повного перекриття поверхні губ. Насичений колір залишається до кінця носіння помади.
  • Всі помади додають губам об"єму
  • Демакіяж потрібно робити засобами з маслами, наприклад гідрофільною олією

Вцілому, можу сказати, що я дуже задоволена цими помадами. У підбірці є більш нюдові відтінки, які підійдуть на кожен день - це №15 та №20. Та більш насичені відтінки, які будуть чудовим доповненням до вечірнього образу - це №10 та №50.

Нижче додаю фото відтінків під різним освітленням.

Стійка рідка помада для губ Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Насичений цегляно-червоний відтінок. Доволі темний.

Нюдовий, ніжно-персиковий відтінок. Теплий, але в ньому немає рижини.

Холодний рожево-ліловий відтінок.

Королівський холодний червоний відтінок з малиновим підтоном. Моя перша червона помада - я просто в захваті!