Shatenka_13

Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel

Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel

Хочу поділитися своїми враженнями про сонцезахист, який мені зовсім недавно дістався. І я повинна зізнатися, він мене дійсно зачарував!

По-перше, маю відзначити, що цей сонцезахист має чудову текстуру. Він легкий, нелипкий та приємно наноситься на шкіру. Жодного разу не виникало відчуття, що обличчя покрите щільним шаром косметичного засобу - неймовірно комфортний відчуття після нанесення!

Однією з головних переваг для мене було те, що цей сонцезахист не створює неприємної плівки на обличчі. Я шукала саме такий засіб, щоб не відчувати важкість на шкірі та не мати відчуття маски на обличчі - і, нарешті, знайшла його!

Особливо хотіла б звернутися до тих, хто, як і я, має комбінований тип шкіри - цей сонцезахист відмінно підійде для нашої шкіри. Він забезпечує надійний захист, не пересушує сухі ділянки та не забиває пори на т-зоні, дозволяючи шкірі дихати.

Що стосується критерію вибору щодо покоління уф-фільтрів, в цьому сонцезахисті я знайшла все, що мені потрібно. Він містить лише уф-фільтри нового покоління, що робить його дуже ефективним у боротьбі з ультрафіолетовими променями, що можуть шкодити шкірі.

Це для мене дуже важливо, адже я розумію, як важливо забезпечити надійний захист від ультрафіолету, але при цьому не перегружати шкіру засобами, які можуть бути менш ефективними. ☀️

Фото із розбіром складу взяті з сайту cosmosweet

Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel
Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel
Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel
Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel
Сонцезахисний гель з алое Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel