M O N D ✨️

Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline

Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline

Туш виглядає дорого, оформлена стильно та гармонійно. Дизайн продуманий. Так і хочеться брати скрізь із собою.

Об'єм: 9.5ml
Класифікація: мас маркет
Країна ТМ: США
Зроблено в: Італія

Lash Sensational з інноваційною щіточкою з 2 типами щетинок забезпечує легке нанесення та поділ вій ряд за рядом =.

Ручка зручна. Вигнута основа допомагає трохи підкрутити вії. Туш не залишає негарних грудочок на віях, не розмазується і не обсипається. Застигає за лічені секунди і не відбивається на повіках.

Є ефект подовжених вій. Проте колосального обсягу не помітила. Принаймні на моїх віях його немає. Стійкість дуже хороша, можу весь день ходити та вії зберігають свій вигляд. Змивається засобом для демакіяжу, не дуже просто .

У мене чутливі очі та ношу лінзи. Часто туші викликають роздратування, але з Maybelline ніякого дискомфорту немає.

Туш подобається, незважаючи на відсутність обсягу. Якісно фарбує вії, подовжує їх та тримається весь день. Щоб зберегти природну красу вій, використовую не щодня.

Можна знайти й інші гідні туші, але якщо закохуєшся в Maybelline New York - то на інші не хочеться дивитися!

_____________________

Maybelline New York Lash Sensational

Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline
Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline
Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline
Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline
Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline
Те, що я завжди беру з собою або Легендарна туш від Maybelline