Нічна маска для губ "Лісові ягоди"

Нічна маска для губ "Лісові ягоди"

Завжди, на своїх губах, я хочу не тільки відчувати зволоження, а й мати гарний блиск на них. Деякий час користувалась засобами від Nivea та Carmex. Згодом, мою увагу привернула нічна маска для губ від Laneige. Мабуть, усі чули про неї та встигли покористуватися і я не виняток, тому для проби обрала найменший розмір - 3 г.

🪽Мої враження :

  • стильна, рожева баночка, але із пластика;
  • навіть маленького розміру, вистачить на довго при щоденному використанні;
  • запах просто неймовірний, наче цукерочка, так і хочеться зʼїсти;
  • текстура, неначе вазелін, наносити зручно;
  • сама маска також має рожевий колір;
  • за ніч чудово зволожує губи та придає гарного блиску.

🪽Активні компоненти:

  • масло ши - зволожує, пом'якшує і живить шкіру, регенерує та заспокоює подразнення;
  • канделільський віск - зволожує, розгладжує та пом'якшує;
  • олія мурумуру - багате джерело незамінних жирних кислот, має антиоксидантні, живильні та зволожуючі властивості, має антибактеріальну дію;
  • кокосова олія - живить, розгладжує, захищає від сухості шкіри;
  • олія насіння какао - створює оклюзійний шар на поверхні шкіри та захищає шкіру від зовнішніх факторів;
  • екстракт малини – заспокоює подразнення, розгладжує;
  • екстракт винограду – містить антиоксиданти, має протизапальні властивості, живить, очищає та зволожує шкіру.

Як бачимо, маска спрямована на зволоження, розгладження, має приємний аромат та рожевий колір🩷 Мені все подобається, користуюся із радістю👼🏻

Чи маєте Ви у своєму косметичному арсеналі даний продукт? Розкажіть про враження✨

P.s. Цей бренд також має й інші масочки для губ із різними ароматами, тому обирайте для себе найкраще, адже ви гідні цього 💋

Нічна маска для губ "Лісові ягоди"
Нічна маска для губ "Лісові ягоди"