Kizza

Туторіал вуста-🎀

Туторіал вуста-🎀

Саме тому я звернулась до теми drag -queenовського мейкапу. І трохи підлаштувала його під щоденні потреби 😉

  1. Ранково-залипше нещастячко готуємо до макіяжу.
  2. Роблю світлішим консилером такий "малюнок-схему"
  3. Тушую.

Як бачите, поки заклинання "пухкі вуста" не працює🥺

Коли повернула скуласту тінь на місце, пензель з залишками контуру сплющую пальцями, підбираю нижню губу і підкреслюю підгубну складку, тим самим ніби вивертаючи нижню губу назовні. Можна робити це більш графічно - але тоді треба велика акуратність щоб не зробити собі борідку😂😂😂

Беру хайлайтер і пухнастий невеликий пензель для обличчя і "проходжусь" по підборіддю (трохи) і по контуру верхньої губи. Я це називаю - малювати блискучі вуса🤪

На цьому кроці підготовка завершується. А топер до роботи 😉

Етап малювання олівцем (помадою, лайнером тощо) є надзвичайно важливим. Бо саме він формуватиме нам форму (прошу пробачення за тавтологію). Кількість подарованих міліметрів це річ дуже особиста. Я дарую собі від 1 до 3 мм в залежності від кольору олівця,помади, макіяжу очей, від стану губ і він того, наскільки близько до тебе будуть підходити люди😂

Тепер справа вже легка - обрати фініш і стійкість помади. Чим ви більше себе обдарували, тим тре а обирати стійкішу помаду. Бо можна протягом дня "засвітити" подвійний контур губ😂 Це варіація з матовими губами.

Можна оптично-ілюзорно ще посилити ефект від нашої об'ємізації губ. Для цього скористатись чимось глянцевим. А щоб нічого не відволікало від споглядання нашого макіяжу (не липло на блиск/помаду) забираємо волосся назад 😉