Missmili

La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 Oil Control Fluid

La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 Oil Control Fluid

Цю штучку я хотіла вже давно,дуже вже нахвалювали зарубіжні блогери,а я від рекомендацій і відгуків залежна-бо все мені треба😂

Моя шкіра жирно/комбінована,проблемна,з акне і постакне,в санскріні в першу чергу шукаю легку і нежирну текстуру,щоб гарно вбирався,надійний захист від сонця і важливо щоб не забивав пори і від нього не сипало

La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 Oil Control Fluid

Особливості SPF від La Roche-Posay

- надійний захист spf 50
- матуючий ефект
-нормалізує роботу сальних залоз
- нежирна текстура,яка швидко вбирається і не залишає білих слідів
-стійке покриття
- дерматологічно протестований
- некомедогенний

Засіб мені прийшов з подарунком-класна косметичка з двума семплами засобів по догляду за шкірою(крем цикапласт і зволожуючий крем).

Сам санскрін в компактній пляшечці,перед користуванням треба збовтати.

Засіб рідкий як легке молочко,тому треба бути обережним щоб не обляпатись.

Запах має нейтрально-свіжий,а колір злегка жовтуватий.

По шкірі розподіляється дуже легко,ніяких розводів чи білих смужок немає,він вбирається чудово,також слід додати,що розхід у санскріна невеликий,за рахунок легкої і рідкої консистенції.

В описі вказано що засіб матуючий,але такого ефекту не помітила,покриття натуральне-зволожене,тобто це не жирний блиск але й далеко не матовий.

Шкіра після La Roche-Posay зволожена і м‘яка,тональний наноситься легко і не конфліктує з spf.

Тестую засіб приблизно місяць, і можу сказати що пори він не забиває,шкіру від нього не сипить і нових веснянок також не було помічено)

Засіб хоч і не матуючий,але мені сподобався,за свою легку і невагому текстуру,за максимальний захист від сонця і некомедогенність)