Олена✨

Секрет стійкого макіяжу: тіні та стрілки завжди на місці, навіть у спекотну погоду

Секрет стійкого макіяжу: тіні та стрілки завжди на місці, навіть у спекотну погоду
Секрет стійкого макіяжу: тіні та стрілки завжди на місці, навіть у спекотну погоду
Секрет стійкого макіяжу: тіні та стрілки завжди на місці, навіть у спекотну погоду

Жодна дівчина не хоче опинитися в ситуації, коли її тіні скочуються або підводка пливе. Це особливо проблематично для тих, хто має жирний тип шкіри. Але не засмучуйтесь! Є рішення, яке позбавляє цієї проблеми.

Я спробувала Artdeco Eyeshadow Base і тепер щоразу повертаюся до цієї бази. Вона допомагає зберегти макіяж стійким і бездоганним.

Пакування бази під тіні - мініатюрна глянцева коробочка у формі кубика приховує маленьку баночку-бочечку з продуктом на вкрутку. Консистенція бази щільна, кремоподібна, а колір нюдовий з дрібним ледь помітним шимером.

Що робить Artdeco Eyeshadow Base чудовим рішенням для мене? Тіні не скочуються, підводка не пливе. Повіко не пересушене, ніякого дискомфорту не відчувається.

Перед першою покупкою читала позитивні та негативні відгуки, тому поділюсь порадами, як використовую цю базу я.

Коли наношу базу, роблю це у невеликій кількості, починаючи з рухомої повіки і переходячи на нерухому. Набираю її манікюрною лопаткою, переношу на руку, тоді пальцем на повіку. Такий варіант мені подобається більше. Здається так база засихає повільніше і лопаткою набирати однозначно зручніше, якщо у вас довгі нігті.

Недоліки. Термін придатності відкритої упаковки 12 міс, але по факту база може засохнути швидше (тоді вона нагадує пластилін). Щодо запаху, він нагадує чоловічий засіб для гоління, але не хвилюйтесь, він не відчуватиметься на обличчі.

А ось іще один мій туристичний лайфхак. Щоб зекономити місце в сумці та не тягнути тони косметики на декілька днів в подорож, для макіяжу очей беру з собою 4 засоби: цю базу під тіні, олівець для очей, туш для вій та олівець для брів.