Ya Yana

Підводка за 100 грн: плюси, мінуси, підводні камені

Підводка за 100 грн: плюси, мінуси, підводні камені
Підводка за 100 грн: плюси, мінуси, підводні камені

Колір. Крихітка представлена лише в чорному кольорі і він дійсно такий. Не теплить, не сірить, просто чорний.

Пензлик. Так, у нас всіх тут досить різні вимоги до цього пункту, тому опишу якомога детальніше. Пензлик конусний і найбільш гнучка його частина — це самий кінчик, по довжині його складніше направити, вимагає трошки більше тиску. Схожий на той, що у Maybelline New York Lasting Drama.

Фініш. Вдало матовий, тобто він не сяє, швидко застигає, але не тріскається і не перетворюється на крихти протягом дня.

Чи стягує шкіру? Зовсім трошечки, майже не відчутно і швидко звикаєш. Немає відчуття, що наклав на очі клей ПВА.

Стійкість. Висока. Навіть у сильну спеку я не ходила пандою. Проте, мої слізки під час перегляду фільму Барбі підводка не витримала і трошечки попливла в куточках. Якщо хтось теж така тонкосльозка як я, то здаю ідеальні підводки для емоційних проявів: Bourjois Liner Pinceau та NYX Professional Makeup Epic Ink Liner.

Паковання. На фото видно, що є прогалина між ковпачком та пляшечкою у закритому стані. Виглядає так, наче вона не закривається до кінця, але ця крихітка в мене приблизно 3 місяці і з нею все чудово: не висохла та не змінила властивостей.

Змивається крихтами, тому доведеться приділити більше часу ретельному очищенню очей.

Висновки. Це топ за свої гроші. До того ж продукт не спровокував дискомфорту чи подразнень на очах.