wowmom

Це, напевно, найматовіша пудра на моїй пам'яті! Жодний блиск не пройде!

Це, напевно, найматовіша пудра на моїй пам'яті! Жодний блиск не пройде!

Привіт, красуні!

Ні до якого продукту, при виборі, я не ставлюся так прискіпливо, як до вибору пудри.

Пудра - це ж фінальний акорд в макіяжі, логічна крапка, і вона повинна відповідати моїм критеріям, а саме:

- вона повинна не містити тальк;

- вона повинна мати дрібний помол;

- вона повинна фіксувати макіяж;

- вона не повинна бути помітної на обличчі.

Ну невже я багато прошу?:-)

Це, напевно, найматовіша пудра на моїй пам'яті! Жодний блиск не пройде!

У пудри Paese Rice Powder в складі немає тальку, і це просто фантастично, бо це перше, на що я звертаю увагу.

Вона випускається у двох форматах: 10 грам і 15 грам. В мене версія поменше.

Раніше, пудра мала зовсім інший дизайн, та мала чорну кришку, але потім, виробник змінив пакування.

Зараз, це маленька пластикова баночка, з бежевою кришечкою. Мені подобався попередній дизайн, але заради справедливості, відмічу, що упаковка не шкрябається, не царапається, навіть при активному використанні. Це я точно знаю, адже вже закінчую другу пудру

Завдяки сіфтеру, пудру дуже зручно дозувати.

Також, її сміливо можна транспортувати, бо сіфтер закривається, і ти не хвилюєшся, що пудра просипеться в косметичку по дорозі.

Пудра має досить специфічний аромат. Я не можу сказати, що він неприємний, але є щось в ньому дивне. Мені б хотілося, аби запаху не було зовсім, але то вже мрії:-)

Формула у пудри невагома, на обличчі її абсолютно не помітно. Віддінку вона ніякого не дає, тому обличчя не вибілює.

Наношу її маленьким пензлем, і лише локально, на ті місця, які не мають блищати, адже пудра ну дуже матує.

Можливо, для когось це ок, але я люблю, коли видно ознаки життя на обличчі.

Саме тому, вона може підкреслити сухість шкіри та шелушіння (як в мене коло носа).

Вона прикольно виглядає на камері, але в реальності я не дуже полюбляю такий глухий мат.

Та треба зазначити, що в мене і так суха шкіра, а от дівчатам з жирним/комбінованим типом - вона прямо повинна зайти.

Макіяж фіксує просто ідеально, але майте на увазі ще один факт! Це актуально для тих, хто полюбляє обмазатися хайлайтером з ніг до голови (хто тут?:-))

Якщо поверх пудри наносити хайлайтер, він просто не буде сяяти. Я була в шоці! Пудра прибирає будь-який блиск на шкірі.

В іншому, це шикарна пудра, не дарма я купила другу банку. До речі, вона досить економічно використовується, бо першої банки вистачило на рік.

Якщо ви шукаєте дійсно матуючу пудру за гарним складом - це Paese Rice Powder.

Дякую за увагу 😘