O’Ostah

Мій особистий масажист, який ніколи не втомлюється🤭

Мій особистий масажист, який ніколи не втомлюється🤭
Мій особистий масажист, який ніколи не втомлюється🤭

Спина почала натякати, що я ледащо: німіла, нила, терпла… Коротше, я вирішила їй подарувати трендову подушку-масажер. Звісно, краще б це був спортзал, але що маємо😂

Я додаю товар від іншого бренду, але тут збігаються функції, дизайн і навіть колір.

  • Подушка має компактний розмір і форму «метелика», щоб було зручно підмостити під шию (і не тільки);
  • Чохол виконаний із шкірозамінника та сіточки (мабуть, щоб дотичні зони не пітніли).
  • Всередині - масажні ролики, які обертаються (по часовій стрілці та проти);
  • Ця штука нагрівається (щось із розряду інфрочервого світла, але я не розбираюсь у цьому). Після масажу і прогрівання хочеться заснути, тому не раджу релаксувати під час робочого дня.
  • Подушка має резинку, щоб її можна було зафіксувати на стільці або кріслі авто (тоді можна зробити масаж попереку - надзвичайні відчуття, скажу я вам).
  • Працює від розетки, також є шнур для авто. Шкода, що немає юсб кабелю, щоб під‘єднати до батарейки. Але, думаю, розумні люди зможуть зрозуміти який перехідник придбати (я не сильна в цьому).
  • Працює подушка 15 хвилин, після чого автоматично вимикається. Ще через 15 хвилин вона повністю готова до наступного сеансу.
  • шию;
  • спину;
  • поперек;
  • литки;
  • стопи (для гігієнічності вдягаю чисті шкарпеточки.

Після такого масажу відчуваєш себе на 10 років молодшою. Неймовірне розслаблення! А якщо ще нанести масочку, увімкнути улюблену музику, запалити аромалампу… Відчуття, ніби сходила на процедуру до салону 💆‍♀️